Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Pixie Mart                Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Pixie Mart                Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Pixie Mart                Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Pixie Mart                Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Pixie Mart                Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Pixie Mart                Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Pixie Mart                Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Pixie Mart                Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Pixie Mart                Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Pixie Mart                Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Pixie Mart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
2. évfolyam
Pixie Mart

Pixie Mart
Hozzászólások száma : 14
Regisztráció : 2012. Apr. 09.
Kor: : 28
Tartózkodási hely : Torn iskola

Pixie Mart                Empty
TémanyitásTárgy: Pixie Mart    Pixie Mart                Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 12:35 am


PIXIE MART

Pixie Mart                Freya-mavor-0315_www.kepfeltoltes.hu_

ALAPOK


Teljes név: Pixie Eloise Mart
Használt név: Pixi Mart
Hogyan ejtsd a nevem: pikszi márt
Becenév: Pix
Születés: 1995. május. 16.,
Kinézet: 173 cm magas, sovány, jó alakú lány. Szeme szürke színű, de néha zöldet lehet felfedezni benne. Ruhái változó színűek de a szűk nadrág és a magassarkú nagyon ritkán marad ki a ruhatárából. Haja szőkés barna, amit hol göndören hagy, hol pedig egyenesen hordja. Sminkelni minden nap szokta magát, bár legtöbbször nem feltűnően sminkeli ki magát.
Jellem: Kedves lenni nagyon ritkán szokott. Ez a ritka azt jelenti, hogy talán évente egy órát. Mindenkivel undok és gonosz, kihasználja mások gyengeségeit. Barátai vannak, igaz ők is olyanok mint Pix. Az embereket csak kihasználja. Kegyetlen egy ember, ezt le sem tagadja. Mindig is volt benne egy érzés, hogy halálfaló akar lenni. A tanároknál mindig behízelgi magát és ártatlannak mag jóságosnak mutatja magát.
Rang: diák
Vér: félvér

CSALÁD


Anya neve: Gabriell Bismark
Apja neve: Lucius Mart
Testvér: -

EDDIG


||hozott||

- Fiatal…nagyon fiatal még. - csóválom meg fejem egy kissé és föl is sóhajtok. Hogy mik mennek manapság? Nem rétem a mai világot. Főleg nem a kütyüket és az ilyeneket. Túl más nekem ez a világ ahoz képest amibe 144 éve beleszülettem. Mondatára elmosolyodom. Lenézek mintha látnék valami nagyon érdekeset pedig csak az átváltoztatóm képe villan be.
- Elisa volt az. Ugyebár mondtam, hogy nem hittem, hogy él Elisa és Lucas míg át nem változtam. - ránézek kíváncsiságtól égő tekintetemmel. Nagyon érdekel, hogy erre hogyan reagál. Nem tudom mi lesz de hát jobb ha tudja. Nem tudom, hogy fogja ezt föl de nagyon érdekel.
- Nem pirulunk bele! Én majdnem hatszor annyi vagyok. - a végére elröhögöm magam. Nem tudom ő, hogy képzeli el azt a sok időt amit én leéltem. Lehet, hogy számára elképzelhetetlen de nekem nem. Mikor föl teszi azt a kérést én kissé elhallgatok. Átgondolom mit is mondhatnék magmaról. Végig nézem ahogy letelepszik. Én is elmegyek a fától és leülök Aya mellé a földre. Nem igazán tudom mit mondjak. jól megfogott most.
- Ugyan semmi gond. én sem voltam egy kész Szent. - motyogom és kézfejeimet összekulcsolom. Mereven bámulok homályos tekintettel magam elé és egy nagy levegő vétel után megszólalok.
- Hát akkor kezdjük a legelején. Én félig lett vagyok mivel anyám az volt. Apám vérbeli angliai volt. Bostonban születtem. Mindig is jó gyerek voltam, ami most már nem látszik meg. Úgy ugorjunk 19 éves koromig mikor is a szüleim elszegényedtek. Ezért össze akartak adni egy gazdag család lányával. Nagyon kedves lány volt meg minden, de nekem olyan volt mint egy barát. ezt be is vallottam neki és ő is így volt vele. Az esküvőbe nem szólhattunk bele, hát megegyeztünk legalább lesz egy jó életünk egymás mellet. Az egész esküvőt a huszadik születésnapomra tervezték. Csak, hogy én előtte egy nappal eltűntem. Az erdőbe menekültem el. Nem akartam azt az egészet. Az egyik reggel félig aludtam, mikor valakinek meghallottam a lépteit. Mikor kinyitottam a szemem valaki már rajtam feküdt és beleharapott a nyakamba. Felüvöltettem de befogta egy másik a számat. Hamar abba hagyta a nő a harapást. A fájdalom átjárta a testemet. Olyan volt mintha égnék belül. És ezek nem is a megfelelő szavak rá. Mikor abba maradt az átváltozásom, olyan furcsa volt minden. Jobban hallottam sokkal, a látásom is jobb lett. Minden olyan más volt. Mikor levegőt vettem nem éreztem semmit. Nem volt szükségem rá. Csak egy valami kellet: étel. Nagyon éhes voltam. Mikor beleszagoltam a levegőbe máshogy éreztem a szagokat. El is futottam volna azon nyomban de belépett Elisa. Megnyugtatott egy kissé. Azt mondta kell valami ami a régi énemre emlékeztet. De csak egy valami a többi holmimat el kellett dobnom. Én a jegy gyűrűmet választottam. Amikor arra ránéztem eszembe jutott, hogy valaha én is voltam olyan mint akiket megöltem, Hamar megtanultam mindent amit kellet és Elisa és Lucas elengedett. Azóta is éltem az életem. Kétszer volt az, hogy elzárkóztam teljesen a világtól és csak magammal törődtem. Az első 2 hónapig tartott a másik 10 évig. Nagyon nehéz volt vissza szokni a hosszú évek után a társaságra. Ez öt éve volt, de még mindig nem tudok teljesen emberien viselkedni. Már mint amennyire azt kell. És neked milyen volt az életed? - nézek rá mintha egészen eddig nem magamról beszéltem volna. Nem szeretném ha tovább firtatnánk engem. Én magam már unom ezt hallani pedig nem mondom el sokszor.

Fontosabb események:
2010-napjainkig: a Torn-ba jár

EGYÉB

Tervei: nem igazán vannak
Hobbik: gonoszkodás
Pálca: 8 hüvelyk, sárkány szív húr ,fenyő fa
Más információk: -
Állatok: -
Vissza az elejére Go down
 

Pixie Mart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-