Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Carl Plims Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Carl Plims Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Carl Plims Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Carl Plims Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Carl Plims Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Carl Plims Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Carl Plims Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Carl Plims Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Carl Plims Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Carl Plims Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Carl Plims

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
4. évfolyam
Carl Plims

Carl Plims
Hozzászólások száma : 24
Regisztráció : 2012. Apr. 09.
Kor: : 29
Tartózkodási hely : Torn varázslóképző

Carl Plims Empty
TémanyitásTárgy: Carl Plims   Carl Plims Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 12:54 am


CARL PLIMS

Carl Plims Alexpettyfer_www.kepfeltoltes.hu_

ALAPOK


Teljes név: Carl Eduard Plims
Használt név: Carl Plims
Hogyan ejtsd a nevem: kárl plimsz
Becenév: Carl
Születés: 1994. június 7.
Kinézet: 179 cm magas, izmos srác. Nagyon sportos és ez néha öltözködésére is kihat. Haja szőkésbarna és közép hosszú. Szeme szürkészöld színű, bár a zöld igazán akkor látszik ha valaki nagyon közelről nézi a szemét. Ruhái általában átlagosak, bár néha egy kicsit olyan tanár szerűnek mondhatók.
Jellem: Barátjai nem hiába hívják sokszor „Makacs uraságnak”, ez e becenév azért ragadt rá, mert makacsabb mint egy öszvér. Ha valami elhatároz abból még egy napi prédikáció árán sem lehet lebeszélni. Igazán kedves és barátságos ember bár leginkább nincs jó hangulata. Nagyon szigorú a legtöbb dologgal kapcsolatban így elég kritikus egy figura. Azokon a napokon mikor éppen nem durcás annyira kedves, hogy az szinte már kiakasztó néhány ember számára. Nevelni jól tud és a gyerekkel is megtalálja a közös témát, bár igaz, hogy ezt annak köszönheti, hogy néha-néha ő maga is egy nagy óvodás. Amikor úgy hozza az élet még beszélni is hajlandó úgy, hogy egyetlen egy hülyeséget sem szúr közbe. Olyan komoly is tud lenni ha kell, hogy azt senki nem nézni ki belőle. Ezt a komolyságot mind annak köszönheti, ami egész életében történt.
Faj: ember
Nem: férfi
Rang: diák, prefektus
Vér: fél vér

CSALÁD


Anya neve: Gloria Kli
Apja neve: Edward Plims, már halott
Testvér: Fil Plims (15)

EDDIG


|hozott|
A fárasztó éjszaka után alig aludtam pár órát. ÉS a mai nap sem lesz kutya. Kitudja, hogy ma hány vámpírral futok össze az erdőben. Nem elég nekem itt figyelni őket még gyilkolásznom is kell, mert túl sokan vannak és kezdenek feltűnővé válni. Nagyot nyújtózkodom az ágyban majd ásítok is egy nagyot. Leemelem magamról a vastag takarót és a szinte jég hideg padlóra rakom a csupasz lábam. A szekrényhez lépek és kiveszek egy pólót, egy farmert és a kedvenc kapucnis pulcsimat. Mindegyik fekete színű így ha emberként fogok az erdőben sétálgatni nem igazán leszek feltűnő remélem. Gyorsan levetem a pizsamát és föl veszem a ruháimat. Letrappolok a lépcsőn, egyenesen a fogashoz ahonnan leakasztom a bőrdzsekimet és belebújok. Kint még sötét és mindenki alszik még itthon. Belebújok a bakancsomba és miután megkötöm óvatosan nyitom ki az ajtót és csukom be magam mögött miután kiértem a ház elé. Kulccsal bezárom a lakásom ajtaját. Mivel oda kint zuhog az eső a kapucnit a fejemre húzom. A városszélére indulok, és az nincs messze. öt perc laza séta után el is érkezem célomhoz. Megállok az erdő előtt és mielőtt bemennék jól körbe nézek, hogy van-e valaki a közelben. Mivel senkit nem látok és hallok belépek az erdőbe. A kapucnit leveszem a fejemről mivel itt a fák miatta csak egy picurkát csöpörög csak az eső. Lábam alatt nagyon halkan néha-néha elreccsen egy-egy ág. Legalább ez egy fenyőerdő és az avar nem zörög amikor megyek. Levegőt egyenletesen veszek és minden egyes apró mozgás hangra figyelek. Tudom és érzem, hogy itt vannak valahol. Tiszta vámpír szagú minden úgy, hogy a szagból nem megyek semmire. Most csak a fülemre és más érzékszerveimre tudok csak támaszkodni. Hirtelen egy ág reccsen mögöttem és valami hangos puffanással éri el a földet. Megtorpanok és lélegzetemet vissza fojtva várok valami másra de még semmi. Mivel egy perc eltelt már megfordulok és hamar meg is pillantom a letört szép nagy ágat a földön fekve úgy 2-3 méterre tőlem. Ahogy megnézem azt a helyet ahol letört úgy veszem észre ezt letörték és nem magától törött le. itt vannak körülöttem. Nem tudom hányan vannak, milyen erősek de tudom, hogy itt vannak. Ez is valami. Volt olyan helyzet mikor csak kocogni indultam és simán rám támadtak. Szép lassan és a lehető leghalkabban körbe fordulok és egy-két fordulat után megállok, mert egy sötét emberi alakot vélek kivenni az egyik fenyőfa ágán. Szinte látom ahogy izzik a gyűlölet a vörös szempárban. Felvont szemöldökkel várom az esetleges támadást. Egyet pislantok és az alak már is eltűnt. Még egyet sincs időm pislantani mikor valami váratlanul balról meglök. Iszonyatos nagy erővel löktek meg így nem csoda, hogy mikor egy fának csapódom valami reccsen. A levegőt most már csak kapkodva tudom venni és alig. Nagy fájdalmak árán de föl állok. A támadóm nem csoda, hogy egy vámpír de amikor meglátom, hogy egy nő kissé kiül a meglepettség az arcomra. A vörös szempár engem pásztáz és semmi jót nem ígér. Félni nem félek csak kissé kezdek pipa lenni. Felkészülten várom a következő támadást ami meg is érkezik, de ezt valaki más szánja nekem. Hátulról a hátam közepébe rúgnak egyet. A vámpír hölgy előtt landolok aki azonnal lefog. Látásom kissé kezd homályosulni de mivel küzdök még látok. Én magam nem értem, hogy miért nem változtam át. próbálom lerúgni és tolni a nőt de csak nem megy. Hamar megérkezik a másik támadó is, egy férfi. Valami rémséges látványt nyújt a hapsi. Még egy pszichopata gyilkos is megnyugtatóbb látványt nyújt véresen egy késsel a kezében mint ez a hapsi. A kezében valami injekciós tű van ami jó nagy. Nem tudom mi van benne de nem nehéz kitalálni, hogy nekem szánják a benne lévő folyadékot. Kicsit kétségbe esetten de elkezdek teljes erőmből harcolni, már amennyire megy. Hiába rúgok ütök a nő egy kézzel fölránt a földről és kezeimet hátra csavarja úgy, hogy az iszonyatosan fáj. Próbálok kiszabadulni de ez úgy tűnik már veszett ügy. Jobb karjával átkarolja a fölső testemet, hogy még jobban lefogjon. A pasi erőszakosan félre dönti a fejemet és az injekciós tűt a nyakamba szúrja és belém nyomja a folyadékot. Lassan kezdek kábulni és a világ is kezd egyre homályosabb lenni. Eszméletemet hamar elvesztem és erőtlenül zuhanok a földre. Fogalmam sincs mi lesz velem. Azt sem tudom éppen mit csinálnak velem. Idegesít ez a tudatlanság de nem tudok semmit csinálni. Egy furcsa álomvilágba csöppentem. Tiszta olyan mint mikor alszom de még is tudom most, hogy ez egyáltalán nem a valóság. Kitudja mennyi idő után de vissza nyerem eszméletemet. Az eső még mindig esik. Mikor végre kitisztul a látásom azt veszem észre, hogy egy autó út közepén fekszem. körülöttem érzem a vámpírok szagát de tudom, hogy már rég nincsenek itt. Föltámaszkodom bár egy kicsit szédülök. Körül nézek és azonnal tudom, nem Oroszországban vagyok már. te Úr Isten. hova hoztak engem? Az anyám halálra aggódhatja már magát miattam. Fölállok azonnal és egyre jobban kezdek ideges lenni. Körbe forgok egyszer, majd kétszer, aztán harmadszorra is. Sehol senki és semmi. Azonnal a zsebebe nyúlok és a kulcsomat meg a telefonomat keresem. A dzsekim zsebébe találok ugyan valamit de az nem az enyém. Egy papírcetli tartok a kezembe, amelyen majdhogynem olvashatatlan írással áll pár mondat: „ Ezt azért kapod, mert annyi fajtánk bélinek ártottál már. Jó mesze vagy az otthonodtól. A kulcsod és a telefonod eljuttattuk az anyádhoz. Ah vissza jössz, meg sem gondoljuk, hogy életben maradj. ” Szemeim tágra nyílnak és a dühösség olyan hirtelen lesz úrrá rajtam, hogy olyat sem látni minden nap. A papírt össze gyűröm és jó messzire eldobom. Fogalmam sincs merre kell menni, így hát elindulok az egyik irányba, hogy megtudjam legalább hol is vagyok.

Fontosabb események:
2007: az apja meghallt
2009-napjainkig: a Torn varázslóképzőben tanul(t)

EGYÉB

Tervei: a Mágiaügyi Minisztériumban akar majd dolgozni
Hobbik: olvasás, járőrözés éjszaka a folyóson
Pálca: 7 és fél hüvelyk, 1 szál véla haj,bükk fa
Más információk: -
Állatok: -
Vissza az elejére Go down
Admin
Jake Johnson

Jake Johnson
Hozzászólások száma : 103
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 35
Tartózkodási hely : Torn

Carl Plims Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carl Plims   Carl Plims Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 9:50 am

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
http://kilencedikcsoport.hungarianforum.net/
4. évfolyam
Carl Plims

Carl Plims
Hozzászólások száma : 24
Regisztráció : 2012. Apr. 09.
Kor: : 29
Tartózkodási hely : Torn varázslóképző

Carl Plims Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carl Plims   Carl Plims Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 8:47 am

Az idők változnak, és az emberek is. Carl anyja újraházasodott a nyáron, de a férj nem bizonyult éppen a legjobbnak. Verte a gyerekeket, és ők akármennyire is védekeztek, nem tudtak semmit tenni ellene.
Még az is megesett, hogy a férfi, késsel esett a fiúnak. Mindezek következtében Carl megváltozott. Keményebb lett, az érzelmeket elzárta, rászokott a cigire, néha alkoholt is iszik már, és nem is egy tetkót varratott már magának. Mondhatni felnőtt lett, bár nem ez lenne a megfelelő jelző. Nem érdekli már mások elvárása, és senki sem. A régi szigorú része szinte eltűnt, és helyébe a felelőtlen és szabály szegő új Carl lépett.

// admini engedéllyel változott a jellem!!! //
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

Carl Plims Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carl Plims   Carl Plims Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Carl Plims

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-