Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Jake Johnson Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Jake Johnson Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Jake Johnson Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Jake Johnson Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Jake Johnson Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Jake Johnson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Jake Johnson Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Jake Johnson Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Jake Johnson Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Jake Johnson Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Jake Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Jake Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Jake Johnson   Jake Johnson Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:33 am


Ryan Jake Johnson



Jake Johnson MATHIAS%20LAURIDSEN%20%20%2813%29


ALAPOK


Teljes név: Ryan Jake Johnson
Használt név: Jake Johnson
Hogyan ejtsd a nevem: rájen dzsék dzsonzon
Születés: (hely és idő pont)
Átváltoztatása: London, egy sikátor 2006. október 13.
Kinézet: 185 cm magas jó kiállású férfi. A haja szökés barna. Szeme ég-kék színű. A teste edzett és izmos. Ruhái kicsit néha furcsának tűnhetnek de hát ő is az, de ez őt nagyon nem érdekli. Külseje ápolt és rendezett.
Jellem: Elég komoly és határozott. Természetétől fogva nagyon zárkózott és nem valami társasági ember. Saját véleményt nyilvánít, ami nem mindig előnyös tulajdonság. Nem igen szereti a változásokat és gyakran ezt nem is fogadja el. Nem túl jó emberismerő, általában a külső alapján ítél. Nagyon kevés barátja van ennek oka, hogy nagyon bizalmatlan és nem sok mindenki bírja ki mellette. Ha valaki jobban megismeri, tudja, hogy azért nem olyan veszett ügy.
Faj: Vámpír
Nem: Férfi
Rang: Tanár
Vér: Aranyvérű

CSALÁD

Anya neve: igazi: Merian Blanchett, mostoha: Elisabeth (Casidy) Johnson
Apja neve:  Robert Eric Johnson
Testvér: Miriam Johnson,Brian Blanchett

EDDIG


23 éve, hogy világra jöttem. Néha magam sem tudom, hogy miért születtem meg. Hiszen soha nem kellettem senkinek. Éppen, hogy kijöttem anyámból már is csak bajt hoztam. Nem habozott sokat, hogy elhagyjon. Oda dobott apámnak, aki már azt is elfelejtette, hogy ki is ő. Anyám 9 hónappal és két nappal a születésem előtt volt apámmal, akinek csak éppen egy futó kalandot jelentett. Csak, hogy ennek a „futó” kalandnak lettem én a következménye. Ericnek (az apámnak) azonban az én születésemkor már volt felesége (Elisabeth Casidy). Elisabeth lett az én mostohám. Bár ő szerinte én voltam egy átok a családra. Mindig is tartott tőlem. A berögzülése volt, hogy maga vagyok a sátán, aki csak azért él, hogy tönkre tegyem az életét. Anyám (Merian Blanchett) soha sem jött vissza, elment és engem ott hagyott. Amint 5 éves lettem Elisabeth elszántan próbálta elérni, Ericnél, hogy legyen egy közös gyerekük. Talán azért mert féltékeny volt Merianre, hogy nekik lett gyerekük. De mindenesetre elérte célját mielőtt betöltöttem volna a 7. életévemet megszületett Miriam. Mindenki körbe rajongta őt. Egy percre sem tévesztette őt szem elől senki sem. Mikor meg akartam fogni  akkor Elisabeth nem engedte. Mindig is féltette őt tőlem és rettegett, hogy ártani akarok neki. Ez csak fokozódott mikor Miriam egyszer úgy 2-3 éves korában bújócskázni akart és elbújt. Fél napig keresték és végül az ágyam alatt találták meg ahol is elfáradhatott és elaludt. Apám onnantól elhitte Elisabeth félelmét. Sokáig tűrtem egészen 16 éves koromig. Olyan dühös lettem, hogy olyat mondtam, amit már rég ki akartam mondani csak nem tudtam. Mikor haza jöttem, mert éppen szünet volt a varázs suliban Miriam nagy örömmel szaladt le, hogy üdvözöljön, amikor hirtelen megfogta az anyja megfogta a kezét és visszarántotta. Ám Miri nem hallgatott rá és ezért Elisabeth olyan dühös lett, hogy majd felrobbant. Annyira elegem lett, hogy varázsoltam. Méghozzá elintéztem, hogy ne tudjon beszélni. Majd úgy leordítottam, hogy a végén Eric jött le és vetett véget a vitának. Azután a nő még jobban utált engem, de egyszerűen már annyira félt tőlem, hogy nem mert tenni semmit.. Amint tudtam elmentem onnan és a saját lábamra álltam. Ez persze nem volt olyan egyszerű. Londonban egy saját lakást béreltem, de persze nem volt olyan, mint Ericnél. Az életem azonban teljesen megváltozott mikor 6 éve haza fele egy sikátorban rám támadott egy vámpír. Nem tudom ki volt csak annyit tudok, hogy hogy nézett ki. Azóta vámpírként élek és emberekre vadászok.  Most a Torn varázsképzőbe vagyok tanár. Ez azért is jó, mert a húgom is ide jár, így vele is többet vagyok.

EGYÉB
Tervei: Megkeresni az anyját
Hobbik: vérszívás
Pálca: 11 hüvelyk, sárkány szívizomhúr, eperfa
Más információk: szemüveges, de inkább kontaktlencsét használ
Állatok: Egy beszélő macska!(Bubi)


A hozzászólást Anolia Torn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 23, 2012 3:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Házvezető
Emma Danayt

Emma Danayt
Hozzászólások száma : 14
Regisztráció : 2012. Mar. 18.
Kor: : 34
Tartózkodási hely : Storn falu

Jake Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake Johnson   Jake Johnson Icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 5:24 am

Jake Johnson R521g
Vissza az elejére Go down
 

Jake Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Miriam Johnson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-