Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Anthony D. Swi Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Anthony D. Swi Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Anthony D. Swi Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Anthony D. Swi Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Anthony D. Swi Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Anthony D. Swi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Anthony D. Swi Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Anthony D. Swi Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Anthony D. Swi Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Anthony D. Swi Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Anthony D. Swi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mesélő
Mesélő

Mesélő
Hozzászólások száma : 80
Regisztráció : 2012. Feb. 19.

Anthony D. Swi Empty
TémanyitásTárgy: Anthony D. Swi   Anthony D. Swi Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 7:52 am


ANTHONY D. SWI

Anthony D. Swi Mat-Gordon-male-models-18343027-270-405

ALAPOK


Teljes név: Anthony David Swi
Használt név: Anthony Davy Swi
Hogyan ejtsd a nevem: antoni dévi svi
Becenév: Tony, Dav, Swi bá,Devi-mevi
Születés: 1988. május 21., Buxton
Hányad rész: fél véla
Kinézet: 182 cm magas, izmos srác. Barna haja mindig loboncos és neki az úgy jó ahogy van. Szürkésfekete szemei, megüzenik sokszor a világnak, hogy mit érez igazából. Öltözete változó, de sokszor hol szürkét és feketét. Kinézetére ügyel de azért nem túlságosan hisz nem lány. Testét mindig edzésben tartja így nem csoda, hogy hasa olyan kockás mint egy tábla csoki.
Jellem:tud kedves is lenni, de nem szokott. Komor, nem túl vidám ember. Erős, bátor. Félelmet nem igazán ismer. Nagyon kevés embernek nyílik meg. Általában senkiben sem bízik. Ravasz, néha-néha vakmerő. Könnyen bedühödik, és ez néha rosszul jön. Nem mindig tudja uralni magát, ha nagyon bedühödik. Akkor lesz a legdühösebb, ha valaki szeretteit sértegeti. Sokkal több érzés és gyengédség rejlik benne mint azt bárki is hinné. Azaz éne amit nem mutat ki, igenis érzékeny. Az a teljes Tony aki valahol el van zárva benne, sír is néha. érez fájdalmat szenvedést, boldogságot és szomorúságot. Nem csak a düh és a gonoszság van benne, és ha valakinek szerencséje van, megismerheti az igazi Athony David Swit.
Faj: véla
Nem: férfi
Rang: halálfaló
Vér: félvér

CSALÁD


Anya neve: Angela Nina (Port) Swi
Apja neve: Carlisle Johnny Swi
Testvér: -

EDDIG


* Pont ma helyeztek ide. Pedig olyan jól buliztunk volna a haverokkal. De én meg itt ringatózom ezen a hülye hajón és a Traws sziget felé tartok. Lehetne ennél jobb? Pont ide helyeztek, hogy megfigyeljem az igazgatót. Nem lehetne mondjuk valaki olyat ide rakni erre a hülye helyre aki már nem akar bulizni? Csak az tart még mindig észnél, hogy hát ha az iskolába járó idősebb lányokkal el lehet szórakozni. Na végre megérkeztünk a kikötőbe. De egy lepukkant hely, hogy enyhén fejezzem ki magam. Körül nézek, de semmi érdekes. Elindulok hát valami jó kis helyet keresni. Megyek és megyek de semmi. Épp föladnám a keresést de akkor megpillantom azt a táblát. Egy söröző nem is rossz. Kedvetlenül oda ballagok az ajtóhoz. Nagy levegőt veszek, és benyitok. Alig, hogy belépek dohány füst szaga üti meg az orromat. Végig szemlélem a bent ülőket és ők ugyan ezt teszik. És még csak nem is leplezik, hogy engem néznek. Hirtelen nagy csönd lesz és csak azt hallani ahogy a padló nyikorog a lábam alatt amíg a pulthoz megyek. ott leülök egy székre és mikor a kocsmáros oda jön hozzám szinte csak morogva megszólalok. *
- Egy sört, de minél hamarabb. * a férfi csak biccent de látom rajta, hogy nagyon nem vagyok neki szimpatikus. Jól is teszi ha nem kedvel. Veszélyesebb vagyok mint azt itt bárki hinné. Egy perc elteltével már hozzák is a sörömet. Mikor leteszik elém én szó nélkül elveszem és belekortyolok. Jól esik végre valami alkoholt inni. Hamar kifogyasztom a poharat. csak sorra iszom a söröket és nem is számolom, hogy mennyit ittam meg eddig. Mikor már tudom, hogy be vagyok rúgva, fizetek és kikecmergek a sötét utcákra. Alig megyek egy kicsit valaki megszólít. *
- Hé nagy legény! Csak a sört tudod fogyasztani vagy értesz máshoz is? Vagy esetleg egy rohadék sárvérű vagy? * gonoszkodni próbál velem a férfi, de nem fog sikerülni neki semmi. Nem húzom föl magam egy könnyen. Megfordulok és az egyik hapsival találom szembe magam aki a kocsmában volt. *
- Megmutassam esetleg, hogy mihez értek még? * hülyéskedek de ha akarja megmutatom. Bár lehet, hogy még híresztelni se tudja majd. Nem gond. Megoldom valahogy. *
- Kösz de én nem vagyok olyan mint te. Én nem fekszem le veled akármennyire is akarod. Látom te is olyan lettél mint az anyád. Egy rohadt nagy… * befejezni sem tudja miattam a mondatot, csak behúzok neki egyet. Orra vérzik és még a padlón is hever. Könnyű dolgom lesz. Föltűröm a bal kezemen az inget. *
- Nesze. Szerintem rá jössz, hogy milyen dolgokra gondoltam én. * mondom neki megvetően. Egy rohadék mocsokláda miatt húztam föl ennyire magam. Csodás. A férfi most tisztára be van tojva. Egyszer a kezemre majd az arcomra néz. *
- Te…itt…halálfaló vagy! * már teljes testében remeg és ezeket a szavakat is csak nagy nehezen bírta kinyögni. Az ilyen mocskos férgeket utálom akik nagy menőnek hiszik magukat és végül ha kiderül, hogy az ellen fél valami nagyhatalomhoz tartozik, majdnem úgy kezdenek el sipítozni mint egy kislány. *
- Igen az. De hát nem szabadna lebuktatnom magam és csak ezért… Exmemorien. * bökök felé a pálcámmal és tekintete üvegessé válik kissé. A pálcámat elrakom és elindulok dühtől remegő testtel. *

Fontosabb események:
1999-2005: a Roxfortba járt, és sikeresen végzett
2006: halálfalónak állt
2007: az anya meghalt
2011: Storn faluba helyezték, hogy megfigyelje a Torn iskolát és főképp az igazgatót

EGYÉB


Tervei: győzelem a jó fölött
Hobbik: Sötét varázslatok (csajozás)
Pálca: 10 és fél hüvelyk, egy szál unikornis szőr, pálma fa
Más információk: -
Állatok: egy fekete macska, Cirmos
Vissza az elejére Go down
4. évfolyam
Miriam Johnson

Miriam Johnson
Hozzászólások száma : 54
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn Varázsló iskola

Anthony D. Swi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony D. Swi   Anthony D. Swi Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 2:11 am

Nagyon tetszett az Elötörid és természetesen: ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
 

Anthony D. Swi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-