Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Lucas Glasia Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Lucas Glasia Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Lucas Glasia Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Lucas Glasia Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Lucas Glasia Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Lucas Glasia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Lucas Glasia Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Lucas Glasia Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Lucas Glasia Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Lucas Glasia Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Lucas Glasia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Halálfaló
Lucas J. Glasia

Lucas J. Glasia
Hozzászólások száma : 12
Regisztráció : 2012. May. 29.
Kor: : 36
Tartózkodási hely : talán pont a hátad mögött

Lucas Glasia Empty
TémanyitásTárgy: Lucas Glasia   Lucas Glasia Icon_minitimeKedd Május 29, 2012 8:33 am


LUCAS JAMES GLASIA

Lucas Glasia Tumblr_m79uofnHlX1rt1we8o1_500

ALAPOK


Teljes név: Lucas James Glasia
Használt név: Lucas Glasia
Hogyan ejtsd a nevem: lukász glázia
Becenév: Lucas, J
Születés: 1987. szeptember 23., London
Átváltoztatása: 1992. október 14.
Kinézet: 185 centiméter magas vagyok, sportos alkat. Barna kicsit hosszú hajam van, és fekete szemem. Arcomon általában csak gonosz vigyor terül szét, semmi más. Sokszor borostás az arcom, de engem nem zavar. Akit meg igen, mit érdekel az engem? Általában divatos ruhákat hordok, és mivel annyira titkos, hogy halálfaló vagyok, a karomon nincs a sötét jegy.
Jellem: kicsit gonosz, de azért kedves is tud lenni ha akar. Magába zárkózik és semmit nem mutat meg a világnak magából. Kell egy kis idő mire valakit befogad a bizalmába. Kiszámíthatatlan, de néha mikor nagyon kiborul még az is tudja mit fog csinálni, aki nem is ismeri. Egyszerűen imád ölni, nem is tudná azt elképzelni, hogy ne legyen egy gyilkos. Mindig nyugodt, ha egyszer kibukik jaj annak aki a közelében van. Higgadt, de ha egy jó bunyóra kerül a sor nem hátrál meg. Imád ártalmatlanokkal és védtelenekkel játszadozni. Nem hívő ember így aki a hittel jön neki annak majdnem mindig behúz egyet. Kedveli a sötét, és esős helyeket. Imád úszni, kedvenc hobbija az ember vadászat.
Faj: vérfarkas
Nem: férfi
Rang: halálfaló
Vér: félvér

CSALÁD


Anya neve: Daniela Glasia, 1947. június 3.- 1987. október 14.
Apja neve: ismeretlen
Testvér: Alexander Glasia, 19

EDDIG


|| hozott, Twilight after dark, David Artmot előtörténete ||

Egy eseménytelen nap már megint. Komolyan mintha az univerzum evvel büntetne a sok megölt emberért. Hálaégnek már este van, az én napszakom. Sétálok a sötét utcán, kezemet zsebre vágva. Ma egy fekete koptatott farmert, fehér inget és egy lenge tavaszi, szürke színű kabátot viselek. Befordulok egy sarkon és meglátok egy lányt. Nem lehet több 23-nál de azért kiskorúnak se néz ki. Különben is mit bánom én, végre egy játék szer. Sunyi mosoly suhan át arcomon, és oda sétálok hozzá.
- Bocsánat nem ismerem magát valahonnan? - tudom béna indítás de úgy is belehúzok majd. Nagy levegőt veszek, és érzem édes vérének illatát. Megfordul a lány és rám mosolyog.
- Sajna nem ismerjük egymást. Szerintem össze keversz valakivel. - csendül fel édes hangja, és én egy lépét közelebb megyek hozzá és úgy válaszolok neki.
- Tényleg. Csak azt hittem, hogy az egyik ismerősöm hátulról. Most, hogy így előröl is láttalak, biztos vagyok benne, hogy nem találkoztunk. - megy ez nekem jobban is de úgy látszik a lánynak ennyi is elég ahoz, hogy elpiruljon. Majd mivel ő nem szólal meg, én beszélek újra.
- Pedig biztos emlékeznék arra ha magával találkoztam volna. Túl szép ahoz, hogy el lehessen felejteni.De ha akarja megismerhetjük egymást. Talán nem akar beülni velem egy filmre? - mosolygok rá, és remélem, hogy már nem mond nemet. Szépen szemeibe nézek egy kissi könyörgő pillantással. Látom rajta, hogy nagyon meglepődött a kérdésemen, de én csak nyugodtan állok előtte.
- Két feltétellel megyek veled egy randira. Egy: ne magázz légyszives, kettő: sétálni menjünk inkább. A moziba úgy sincs semmi érdekes. - határozott a kicsike és ez tetszik. Megfogom kezét és lágyan megcsókolom.
- Akkor indulhatunk? - pillantok rá és mivel bólint szépen elindulok vele. Ugyan szegényke nem tudja, hogy egy sikátor felé vezetem, de jobb is ha biztonság érzete van.
- Még be sem mutatkoztam. Én David Artmot vagyok de szólíts nyugodtan Davnek. Neked mi a neved? - látszik, hogy nem erőltetem meg magam, de ehez a lányhoz ennyi is elég. Közben megérkezünk a sikátorba. Hirtelen megáll és körül néz, majd csak utána válaszol.
- Én Sara Elvood vagyok, de meg tudnád nekem mondani miért jöttünk ide? Nem tetszik ez a hely, mennyünk el! - indul is arra amerről jöttünk de én gyorsabb vagyok, és egy szempillantás alatt előtte termek.
- Ugyan, ugyan. Sara drága te kérted ezt a sétát ezt ne felejtsd el. Lehet nekem nemet mondani de te belesétáltál a csapdámba. - neki nyomom a falnak és egy szót se tud szólni. Nincs senki hát itt az alkalom. Fogaimat nyakába mélyesztem, kezemet szájára rakom, hogy elfojtsam édes sikolyát. Szívom édes vérét, míg ki nem fogy. Mikor már elfogyott vére testét eleresztem, és az a földre zuhan. Megnyalom szám szélét, majd le is törlöm róla a vért. Lenézek még egyszer a hideg holtteste, majd szépen kisétálok onnan mintha semmi se történt volna.

Fontosabb események:
1987. szeptember 23.: megszületett
1987. október 17.: meghalt az anyja
1992. október 17.: megharapta egy vérfarkas így ő is azzá vált
1998-2004: a Roxfortba járt
2005.: halálfalónak állt
2005. tele: gyilkossá vált

EGYÉB

Tervei: hatalomra törni
Hobbik: nőket elcsábítani és kihasználni őket
Pálca: 8 és 3/4 hüvelyk, mogyoró bokor, sárkányszív húr
Más információk: -
Állatok: -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég

Lucas Glasia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucas Glasia   Lucas Glasia Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 10:39 pm

Kedves Lucas!
Nagyon tetszik az egész, de van néhány elgépelés. Ezeket javítsd ki(pl."Szépen szemeibe nézek egy kissi könyörgő pillantással." ez gondolom "kissé" akar lenni!), de amúgy:
Lucas Glasia R521g
Irány a játék tér.
Vissza az elejére Go down
 

Lucas Glasia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-