Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
AJ Darling Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
AJ Darling Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
AJ Darling Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
AJ Darling Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
AJ Darling Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
AJ Darling Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
AJ Darling Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
AJ Darling Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
AJ Darling Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
AJ Darling Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 AJ Darling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
2. évfolyam
AJ Darling

AJ Darling
Hozzászólások száma : 6
Regisztráció : 2012. Aug. 29.
Kor: : 28
Tartózkodási hely : Torn iskola

AJ Darling Empty
TémanyitásTárgy: AJ Darling   AJ Darling Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 7:29 am

AJ Darling


AJ Darling Tumblr_m2heczUMKd1qk4uc3o2_500

ALAPOK


Teljes név: Annie Jasmine Darling
Használt név: AJ Darling
Hogyan ejtsd a nevem: Éjdzséj Dárling (Eni Dszeszmin Dárling)
Becenév: AJ, Ann
Születés: Indianapolis; 1995.Oct.13
Kinézet:. Hosszú barna, hullámos/göndör hajam van, melyet néha kivasalok. Vagy szabadon, vagy copfba fogva hordom. 172cm magas vagyok, azt, hogy hány kiló vagyok, nem osztanám meg. Nagy világoskék szemeim vannak. Sminkelem magam, de egészen minimálisan. Szemceruza, szempillaspirál és néha még egy kis rúzs, de nem több. Enyhén napbarnított bőröm van. Öltözködésemre odafigyelek. Többnyire követem a divatot, de saját ízlésem szerint öltözködöm. Megszállottja vagyok a farmeroknak és az ülepes gatyáknak. Pólókból is jobban szeretem a bő és lazább fazonokat. Na és a cipők, csak tornacipőm van. Na, jó van néhány magas sarkúm is. Kiegészítőket mindig teszek magamra. Öv, fülbevaló, karkötő… Nekem mindegy csak legyen csini.
Jellem:. Az a lány vagyok, akit legtöbben észre sem vesznek a folyosón az, aki mindig a könyveket bújva várja az óra kezdetét. Ki mindig egyedül van a gondolataival. A legtöbben antiszociálisnak gondolnának, de ez nem így van. Egyszerűen kedvelem a magányt és csöndben szenvedős típus vagyok. Az érzelmeimet gyakran magamba folyton és nem hagyom a felszínre törni. Nem mutatom ki, mi és mennyire fáj. Inkább mosolygok, és úgy teszek, mintha minden rendben lenne. Őszinteségem gyakran idegesítő lehet, nem tudom hol a határ ilyen téren. Kedves, makacs és önfejű vagyok. Gyakran hagyom, hogy a dolgok maguktól megtörténjenek. Idegesít, mikor azzal nyaggatnak, hogy mennyek végre bulizni. Az valahogy nem nekem való, nem szeretem mikor a fiatal férfi és női testek szorosan egymáshoz tapadva vonaglanak valami zúzós zenére. Azt sem szeretem, mikor valaki csak a két szép szeme miatt azt hiszi, parancsolgathat nekem. Szeretem a zenét, az esőt és a könyveket. De mindezek előtt azt szeretem a legjobban, mikor valaki teljes őszinteséggel beszél velem, aki előtt nem lehet titkom és mosolygok, ha csak ránézek.
Faj: Ember
Nem:
Rang: diák
Vér: sárvér


CSALÁD



Anya neve: Donna Tana Darling
Apja neve: Peter Darling
Testvér: -

EDDIG


*Olvasok. A második emeleti folyosón dekkolok egy ideje. Néhányan elmentek már mellettem és még csak rám se néztek tudom, mert néha felnéztem rájuk. Volt egy kisebb csapat is, akik újjal mutogatva és nevetgélve mentek el mellettem. Csak egy pillanatra néztem fel, de így is elkaptam az egyik tekintetét. Megvető pillantást lövellt felém. Felfogtam és levettem róla a tekintetem. Már megszoktam, hogy a többség lúzernek gondol és részben igazuk is van. Elvégre nincsenek barátaim és senki sem tudja a nevem. *
*Tekintetem a könyvem lapjaira siklik. Már csak pár fejezet és vége a könyvnek. Sóhajtok egy kicsit és becsukom a könyvet, de előtte még belerakok egy könyvjelzőt. A könyvet a táskámba teszem. Körbenézek a folyosón. Most is vannak itt páran. Egy csapat idétlen liba, akik a kinézetükkel vannak elfoglalva és néhány srác, akik szemüket az üresfejű libák szoknyája ragadta meg. Sosem értettem ezt. ~ Mi olyan jó ebben? A sok libában, akik kipakolják, amijük van csak, hogy bevágódjanak a pasiknál? ~ Szememet forgatva indulok el. Nincs, cél csak megyek. El innen jó messzire. Talán a folyosó felénél járhattam mikor a figyelmem megragadta egy holló. Gyönyörű fekete tollait néztem. De a holló elrepült. Megbabonázva néztem utána és ebből az állapotomból egy ütközés hozott vissza. Egyenesen neki mentem egy srácnak és megtántorodtam. Ránéztem és már hebegtem volna valami bocsánat félét mikor észrevettem, hogy nincs egyedül. Azok, akik a srác mögött voltak halkan nevetni kezdtek nekem pedig gombóc keletkezett a torkomban. Akinek neki mentem lassan megfordult.
- Nem látsz a szemedtől? *Goromba volt és ez cseppet sem tetszett. De hát a figyelmetlenség ezzel jár. Nyeltem egy nagyot mire ő is nevetni kezdett. Látta, hogy kellemetlenül érzem magam. Szóra nyitottam a szám*
- B…bocsánat. *Dadogtam* Nem akartam, csak elbambultam. *Mondtam és már indultam is tovább mikor elgáncsoltak. Elterültem a folyosón és a táskám tartalma is kiborult. ~Remek. Ezek szerint nekik sem elég abból, hogy megalázzanak.~ Még mindig a földön feküdtem mikor mások is csatlakoztak a nevetgéléshez. Feltérdeltem és összeszedtem a táskám tartalmát. Már mindent beraktam a táskába kivéve egy könyvet. Azt is próbáltam berakni, de mindig beleakadt valamibe, ami persze újabb nevetés hullámot eredményezett. Sikerült elraknom a könyvet és felkeltem. Le se poroltam magam, de már mentem is. Egy emelettel lejjebb mentem. Megtámaszkodtam az egyik falnál és próbáltam elfelejteni az iménti kellemetlen jelenetet. Más lehetőségem nem is nagyon volt. Vettem néhány mély levegőt és összeszedtem magam. Megigazítottam magamon a ruhát és elindultam, mert órám lesz*

Fontosabb események:
1995. Október. 13: Megszülettem
2001. Május. 15: Rájöttem, hogy tudok varázsolni
2010. Szeptember. 1: Felvételt nyertem a Torn varázslóképzőbe

EGYÉB


Tervei: Barátokat szerezni, megtalálni szíve választottját
Hobbik: olvasás, zongorázás,
Pálca: 12 hüvelyk, magyal, unikornisszőr maggal.
Más információk: Jó tanuló. Bizonyítani akarja, hogy sárvérűként is tud teljesíteni.
Állatok: -
Vissza az elejére Go down
4. évfolyam
Miriam Johnson

Miriam Johnson
Hozzászólások száma : 54
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn Varázsló iskola

AJ Darling Empty
TémanyitásTárgy: Re: AJ Darling   AJ Darling Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 7:40 am

Kedves Annie!
Nagyon tetszett az egész! Természetesen:

AJ Darling R521g













Vissza az elejére Go down
 

AJ Darling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-