Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Raven Whitney (Ich bin hier!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Halálfaló
Raven Whitney

Raven Whitney
Hozzászólások száma : 15
Regisztráció : 2012. Oct. 02.
Kor: : 61
Tartózkodási hely : Torn felé halad...

Raven Whitney (Ich bin hier!) Empty
TémanyitásTárgy: Raven Whitney (Ich bin hier!)   Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 9:02 am


RAVEN LILLIAN WHITNEY

Raven Whitney (Ich bin hier!) Tumblr_lg7mw9S3lq1qbpn58

ALAPOK


Teljes név: Raven Lillian Whitney
Használt név: Raven Whitney
Hogyan ejtsd a nevem: Ráven Lillien Vitní
Becenév: Raven
Születés: 1962. Július 1. London
Átváltoztatása: 1982. Augusztus 20. London egyik sikátora, az átváltoztató a saját apám Lucius Whitney.

Kinézet: Közel 175cm magas, vékony, karcsú, nőies teste van, darázsderék, formás combok jellemzik a lányt. Telt ajkai, csillogó barna szemei elvarázsolják a férfiakat. Szinte babás arcát barna hajkorona keretezi. Ezt pedig, a látványt, porcelán színű bőre teszi tökéletessé! Mindig makulátlan külsővel jelenik meg. Divatos ruhákban jár és főként a magassarkú cipőket kedveli.

Jellem: Amilyen szép, olyan fagyos! Egy rideg díva, akit születése óta így neveltek. Olyan elit iskolába járt ahol egyetlen mosoly is bűnnek számított. Rettenetesen nehéz megnevettetni, és normális beszélgetést folytatni vele. Van egy pont, mikor érdeke úgy kívánja, hogy kedves legyen. Ilyenkor nyájas, barátkozós, de sokan nem tudják, ez csak a munkája része. Ilyenkor általában a férfiaknál beveti a bájait, a nőket azzal köti le, hogy közlékeny lesz. Ha rezeg a léc alatta, képes arra, hogy elfelejtesse a delikvenssel, hogy valaha is látta. Egyszóval az élete csupa színjáték.

Faj: Vámpír
Nem:
Rang: Halálfaló
Vér: Arany

CSALÁD


Anya neve: Lillian Whitney
Apja neve: Lucius Whitney
Testvér: Lucas Whitney (Bátyám)

EDDIG


Azt mondanám nem vagyok idős... Ötven éves vagyok, ezt el tudjátok hinni? Mondok jobbat! Egyszer már meghaltam! Igen ám... A kedves apám döntött úgy, hogy elrak láb alól ezzel mutatván a nagyúrnak hűséget, csak hiba csúszott a dologba... Vámpírrá tett! Nem szép az élet, ja előttem 10 évvel a bátyám is elkapta ezt a kórt, apám úgy volt vele úgy szép a család ha mind vámpír... Kár hogy a többiek véleményét nem kérte ki erről. Teljes mértékig haragszom az apámra, elvágta a karrierem, és ezt sosem bocsátom meg neki. Végül is teljesen lényegtelen, most folytathatom az apám félbe hagyott játékait. Halálfaló lettem miután feltámadtam, a nagyúr örömmel látott a rengeteg férfi társaságában, hogy legalább egy női ész is csatlakozik a sok puha p*cshöz. Komolyan mikor a munkamorál eleve olyan, akkor mit vár Voldemort? Lényegtelen, én imádom nézni, mikor leb@ssza a többieket, én mindig tisztán végzem a munkám, és lehetőleg egyedül. Sosem kellett társ, a társam a jó öreg nőiességem, ami annyira elbűvölő, hogy az már néha nekem fáj. Legalább valami jót kaptam a családtól... A géneket! Néha modelleket megszégyenítő mozgásom van, akár a sima betonon is, begyakorlás nélkül. Néha kapok pár újoncot, akiket be kell tanítanom, de olyankor a munka is olyan. Utáltam azt mikor egy újonnan jött halálfaló elkezdett nekem dirigálni, mert én lány vagyok, ilyenkor kicsit fel szokott kopni az álluk, főleg, hogy a nagyúr általában velem van. Nagyon kevés hű szolgája maradt bennem viszont feltétel nélkül megbízik. Ami részben jó, részben pedig nem, mert a legtöbb munkát én kapom. Így történt, hogy 2006 október 13.án indultam felkeresni egy varázslót. Semmi konkrét nem volt a feladatom, csak az, hogy játszadozzak vele. Infók kellettek, ehhez pedig én voltam a legalkalmasabb személy. Jake Johnson napjai meg voltak számlálva általam. Torn felé indultam akkor, majd egy nem túl kellemes helyen vittem véghez tervem első felét. Annyira jól játszott a szavakkal, hogy futni hagytam, vagyis... Nem öltem meg teljesen. Engedtem had fusson, ám az utolsó pillanatban utol értem, és mélyen az ütőerébe haraptam, végül egy laza mozdulattal eltörtem a nyakát. Abban a pillanatban meghalt. Magára hagytam, egyedül talált rá a feltámadás fehér madara, hogy utána mi lett vele nem tudom, nekem idő közben megsokszorozódtak a dolgaim, így időm sem volt megnézni, hogy mi lehet a kis Jake-el. Néha úgy gondoltam magára hagytam, pedig nem, semmit nem tudott rólam, és egyenlőre nem is tud, legalább is nagyon bízom benne. Továbbra is a nagyúr jobbkeze vagyok, mást nem is tűr meg maga mellett, én pedig elég ijesztő vagyok ha akarok. Minden esetre újabb megbízást kaptam, a hat évvel ezelőtti munkámat be kell fejeznem. A határidő október 13, ami azt jelenti, hogy azonnal indulnom kell, hogy Jake örökre nyugovóra térjen, de csak miután eldalolta amit tudni szeretnék. Úgy érzem nem két napos túrára megyek, értesüléseim szerint nem csak én leszek az egyedüli halálfaló Torn falujában...


EGYÉB

Tervei: Jake-et kikészíteni, ha rosszra fordul a történet akkor megölni. Keresni egy varázslót akit örökre magához köt.
Hobbik: Kínzás, színjáték, hazudozás.
Pálca: 13,5 hüvelyk hosszú, gyertyánfa-rózsafa mintázattal, vélahaj maggal.
Más információk: -
Állatok: Egy kuvik-hóbagoly keresztezéséből született fióka. Carmen névre hallgat
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Raven Whitney (Ich bin hier!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raven Whitney (Ich bin hier!)   Raven Whitney (Ich bin hier!) Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 9:02 pm

Raven Whitney (Ich bin hier!) R521g
Foglalókat nem elfelejtzeni Wink
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
 

Raven Whitney (Ich bin hier!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-