Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Lusi Danayt Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Lusi Danayt Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Lusi Danayt Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Lusi Danayt Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Lusi Danayt Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Lusi Danayt Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Lusi Danayt Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Lusi Danayt Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Lusi Danayt Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Lusi Danayt Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Lusi Danayt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Lusi Danayt Empty
TémanyitásTárgy: Lusi Danayt   Lusi Danayt Icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 4:27 am


LUSI DANAYT

Lusi Danayt Cos-megan-fox2-1009-mdn

ALAPOK


Teljes név: Lusinda Carli Danayt
Használt név: Lusi Danayt
Hogyan ejtsd a nevem: luszi danájt
Becenév: Lus, Sisi
Születés: 1989. May. 10.
Kinézet: sötét barna haja van melyet mindig kivasalva hord. Szeme szürkés kés színű. 172 cm magas jó alakú, vékony nő. Sminket nagyon ritkán hord és ha az van rajta, olyan mint ruházata, azaz vissza fogott. Ruhái között nem igazán találni rövid ruhákat és élénk színeket. Ruháji nagyon vissza fogottak de mégis csinosak és egy fiatal hölgynek valók. Innen is látszik, hogy ikertestvére még külsőben sem sok mindenben hasonlít rá.Bőre szép barna, mert sokat napozik.
Jellem: Nagyon csöndes típus és kissé félős is. A gyerekekkel szemben nem futamodik meg, de a vele egy vagy kicsit fiatalabb és a nála öregebbektől gyakran megijed. Igazán kedves és barátságos, de ennek ellenére inkább a magányt szereti. érzéseit nem mondja el senkinek, bár ha valakit igazán szeret azt minden hibájával együtt elfogadja. Ikertestvérét is szereti, csak benne van az, hogy a nővére mi is és, hogy bármikor bánthatja. Kissé bátortalan kiállni saját magáért, de ha másról van szó aki fontos neki úgy megered a nyelve, hogy azon még az ikertestvére is elcsodálkozik.
Faj: ember
Nem:
Rang: tanár, házvezető, könyvtáros
Vér: félvér

CSALÁD


Anya neve: Alexandra Minorety
Apja neve: Sirius Bad Danayt
Testvér: Emma Danayt, ikertestvér

EDDIG



Megvárom míg feldolgozza a nevemet. Nem mondom tényleg furcsa név de hát az enyém. Az igazat megvallva viszont szinte utálom. Még a keresztnevemmel megbékélek de a vezetéknevem, az már egyszerűen borzasztó. Dicséretére még szélesebben elmosolyodom, bár ez egy zavart mosoly. Egy pillanatra félre nézek majd vissza a férfira. Olyan jól indul ez az este és remélem, hogy semmi nem rontja el.
- Köszönöm. Bár az a különös, hogy eddig még senki sem dicsérte meg. - húzom el kicsit a számat de újra elmosolyodom. Nem bírok most se szomorú se dühös lenni. Egyszerűen boldog vagyok vagy valami ilyesmi. Nem tudom pontosan. A mondandóm lényegét úgy tűnik megértette. A válaszra elégedetten elmosolyodom. De mikor megérinti kezemet egy hosszú pillanatara lecsukom szemem és nagy levegőt veszek. Jó érzés ahogy hozzám ér. Valamilyen melegséget hoz a testembe. És pluszba a szívemet is megdobogtatja. Csak azt csodálnám ha nem hallaná meg milyen hangosan ver a szívem.
- Hát akkor legyen. Mondja csak mi a célja velem. talán elrabolna, hogy váltság díjat kérjen értem? Vagy talán mások szándékai velem? - mondom mint egy kis ijedős kislány. Fogalmam sincs őszintén mi ütött belém, de ez valahogy feldobja a hangulatom. Egy picit romantikus is. Belekortyolok az italba majd egy nagy mosollyal jutalmazom azért, hogy beleegyezik a kérésembe. Nem igazán szeretem ha egy picit sem irányítható férfivel vagyok. Le sem tudnám tagadni, hogy imádok irányítani másokat. Bár ez csak egy aprócska kérés volt és ő egyezett bele. Kérdésemre hála égnek olyan választ ad amit én vártam. Nincs felesége ez jó. legalább nyugodtan csinálhatok bármit. na jó én most vesztem el ebben az egészben. De nem érdekel. Még így is elveszetten úgy érzem magam mintha mindent tudnék. Tudnám, hogy mit tegyek mikor mi a megfelelő válasz a kérdésekre. Mondataira elnevetem magam.
- Hát nem hiszem, hogy én tetszenék bárkinek. Engem általában levegőnek néznek vagy egyszerűen kihasználnak. - nagyot sóhajtok ismételten. De még mindig mosolygok. Nem tud elszomorítani semmi úgy érzem. Jól érzem magam. gyorsan megiszom a maradék bórt is. Nem vagyok alkoholista csak most szeretnék berúgni ha lehet. Leteszem a poharat az asztalra és egy kicsit elmélyülök a gyertyában ami pár másodperc alatt kialudt. Fejemet kissé oldalra döntöm és csak a kis gyertya csonkra koncentrálok. Egy fél perc alatt újra meggyullad. Az eszembe se jut, hogy ezt más is látja. Kissé elvagyok a saját világomban. Végül újra Romeora tekintek és egy hülye nevetés kíséretében kinyögök egy mondatot.
- Ma valami őrültséget akarok csinálni. Lehetőleg valami nagyon nagy őrültséget. - tovább nevetek és még nyújtózkodom is egyet. Na az már biztos, hogy kezd hatni az a kevés alkohol ami bennem van. Kíváncsi vagyok mit reagál a férfi az előző mondataimra. Én magam sem tudom még igazán milyen őrültséget akarok elkövetni ma. Az emberek már körülöttünk szinte mind részegek. Valakik még egymásba is kötöttek. Eltekintek az egymásba kötött két ember felé és hirtelen tágra nyílik a szemem. Gyorsan megfogom Romeot a vállánál és kicsit felém húzom. És abban a pillanatban mikor magamhoz húzom egy pohár repül át azon a helyen ahol nem rég még a feje volt. Olyan ölelés szerű pózban vagyunk, csak nem öleljük egymást át. Egyedül az én kezem van a vállán. Szépen kicsit eltolom magamtól és kissé elpirulok.
- Bocsánat. - nyögöm ki végül és pár centire tőle egy kissé lefagyok így nem mozdulok meg. Egyedül szemeim mozognak. Jól meg nézem magamnak már közelebbről is ha ez történt már.

Fontosabb események:
2000-07: a Roxfortban tanult
2010: a Torn varázslóiskolába jött, hogy tanítson

EGYÉB

Tervei: megtalálni az igazit, és boldogan jól élni
Hobbik: olvasás, futás
Pálca: 9 és 3/4 hüvelyk, mogyoró fa, 1 szál fekete unikornis szőr
Más információk: imádja a vaníliát
Állatok: -


A hozzászólást Anolia Torn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 22, 2012 3:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Admin
Jake Johnson

Jake Johnson
Hozzászólások száma : 103
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 35
Tartózkodási hely : Torn

Lusi Danayt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lusi Danayt   Lusi Danayt Icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 3:23 am

Kedves Lusi!
Nagyon tartalmas és érdekes előtörténet volt! Természetesen:
Lusi Danayt R521g
Vissza az elejére Go down
http://kilencedikcsoport.hungarianforum.net/
 

Lusi Danayt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emma Danayt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-