Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Elie Moon       Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Elie Moon       Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Elie Moon       Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Elie Moon       Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Elie Moon       Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Elie Moon       Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Elie Moon       Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Elie Moon       Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Elie Moon       Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Elie Moon       Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Elie Moon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Elie Moon       Empty
TémanyitásTárgy: Elie Moon    Elie Moon       Icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 4:28 am


ELIE MOON

Elie Moon       Miranda%2BKerr%2Bhaircuts%2Btrends%2B2009-3

ALAPOK


Teljes név: Elexa Miranda Moon
Használt név: Elie Moon
Hogyan ejtsd a nevem: eli món
Becenév: Li, Lexy (csak a volt pasija hívhatja így)
Születés: 1993. március 11., Buxton
Kinézet: 173 cm magas, jó alakú lány. Kékeszöld szemű. Barna haja, mindig vadóc frizurájával van felruházva. Nagyon ritka mondjuk fölkontyolt, vagy ilyesmi hajjal látni. Ruházata egyáltalán nem vissza fogott sőt néha még kihívó is. Szereti a sötét színeket, így a fehéren, sárgán, kéken kívül más ilyesmi színekben nem igazán látni. Sminket majdnem minden nap visel, de általában csak szemét festi meg szájfényt használ.
Jellem: Igen szeszélyes, és kiismerhetetlen egy ember. Bátor tud lenni ha akar és olyas miért kell küzdenie ami érdekli. Okos bár neki is van még mit tanulnia. Ha valaki beleköt, ő sem fogja sokáig vissza magát. Sokszor bunyózik pedig nem kéne. Nem az a jó kis lány típus, sokan inkább fiúsnak mondanák. Barátkozni könnyen tud csak sokszor nem akar. Inkább az a magányos farkas, de bízik benne, hogy talál olyan embereket akikkel jól érzi magát, és akik megértik. Sokkal érzékenyebb mint amilyennek mutatja magát, de még csak nem is sír, mert úgy tartja, hogy a sírás a gyengeség jele. Hát inkább csendben szenved. Az emberekkel úgy bánik ahogy ők vele, de ez esetenként változik.
Faj: ember
Nem:
Rang: diák, prefektus
Vér: arany

CSALÁD


Anya neve: Elizabeth Maria Kurz
Apja neve: Fred Moon
Testvér: -

EDDIG


- Nem érdekel mi áll jól. És hagyjál ezekkel a hülye csábítási kísérletekkel, vagy akármik is ezek. Ja és képzeld, mindketten Lia házában vagyunk pont. * már egyszerűen nem értem, hogy mit akar. Játszik velem vagy csak egyszerűen hergel. Nem értek vele kapcsolatban semmit, nem tudom mit miért tesz. De már egy dolgomban biztos vagyok, őt messzire el fogom kerülni. Mikor kiejti ez utolsó szót szememben szinte látni ahogy fellángol a gyűlölet. *
- Nem vagyok se hercegnő se más. Egy normális ember vagyok ahogy te. Fogd vissza magad öcskös vagy a végén még azt is megbánod, hogy ide jöttél. * szemem vészjóslóan tekint a srácra és láthatja, hogy nem viccelek. Nagy esély van rá, hogy még pálca nélkül is elbánok vele. *
- Szóval ez csak egy játék. Tudhattam volna. olyan vagy mint Dav. Tudhattam volna. Az, hogy nem maradok mégse csöndbe azért van, mert nem tűröm el, hogy egy olyan kis mocsadék mint te itt sértegessen. Persze…azt hiszed, hogy egy ártatlan és védtelen kislány vagyok. Na ne már, hogy te is! Mindenki ezt hiszi. Amíg nem lát egyszer vagy egy kviddics edzésen vagy meccsen, vagy amíg nem látja meg, hogy mire vagyok képes varázslat nélkül is. * alig, hogy befejezem, már szinte legszívesebben meg is verném. De nem lehet. Már így is elég gondot okoztam. Majd egyszer sunyiba megverem. Jó móka lesz. *
- Én nem félek senkitől. Főleg nem tőled. Úgyhogy tőlem még egy kés is lehet nálad, akkor se remegnék a félelemtől. * mosolygok egy tetetett mosollyal rá és egyszerűen tovább megyek. Mikor a puszira reagál bennem rögtön fölvillan egy szó: barom. Mikor a fülembe súgja azt az egy mondatot, csodálatos ötlet jut az eszembe. kezemet kiveszem az övéből és előre lépek egy lépést és szembe állok vele. gyengéden elmosolyodom és egyre közelebb és közelebb lépkedek hozzá. *
- Igen az eső jó…én is szeretem. De tudod mit utálok azt mikor játszadoznak velem mint egy darab papírral. * már alig van közöttünk pár centi és ajkaim az övétől nem messze mozognak. *
- És ha ennyire szereted az esőt akkor maradj szépen itt. Engem felejts el. Felejtsd el, hogy ki vagyok és, hogy élek. Vedd tudomásul, hogy nem lehet velem játszadozni. Én nem vagyok olyan mint a többi lány. Ők lehet, hogy játékszerek neked, de én sosem leszek az. * fejezem be suttogva és egy darabig a szemébe nézek. Még csak nem is sejti, hogy kibe botlott bele. Hangom ugyan gyengédnek tűnik de ott van az a nyomaték is az egészen. Egy olyan utállak mosollyal az arcomon elkezdek hátrálni. megállítani nem tud. Majd szép lassan eltűnök egy fák által körbe zárt ösvényen. *

Fontosabb események:
2007- napjainkig: a Torn varázslóképzőbe jár(t)
2010-2011 (tele): Davy Mort-tal járt

EGYÉB

Tervei: nincsenek még
Hobbik: kviddics, kviddics és kviddics, plusz (a változatosság kedvéért) rosszban sántikálni
Pálca: 10 hüvelyk,főnix toll,alma fa
Más információk: félig lett, így ne csodálkozz ha lettül kezd neked hablatyolni
Állatok: -
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
4. évfolyam
Miriam Johnson

Miriam Johnson
Hozzászólások száma : 54
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn Varázsló iskola

Elie Moon       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elie Moon    Elie Moon       Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 9:47 am

Nagyon szép! Természetesen: ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
 

Elie Moon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-