Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Anolia Torn Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Anolia Torn Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Anolia Torn Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Anolia Torn Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Anolia Torn Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Anolia Torn Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Anolia Torn Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Anolia Torn Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Anolia Torn Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Anolia Torn Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Anolia Torn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Anolia Torn Empty
TémanyitásTárgy: Anolia Torn   Anolia Torn Icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 4:28 am

ANOLIA TORN

Anolia Torn KkHOR

Teljeses név: Anolia Sideris Torn
Használt név: Anolia Torn
Hogyan ejtsd a nevem: anólia torn
Becenév: Lia, Tia
Születés: 1991. július 02., London
Kinézet: 175 cm magas jó alakú nő. Mindig is sovány volt így nem is nehéz kitalálni, hogy sokat sportol. Általában reggel munka előtt mindig kocog egyet. Ruhái nagyon változóak de a piros szín a legtöbbször szerepet játszik öltözékében. Haja barna és göndör, és ezt a hajzuhatagot legtöbbször kibontva hordja, de akadnak olyan alkalmak mikor mondjuk kontyba fogja haját. Világos barna szeme van. bőre igen világos de nem falfehér.
Jellem: Kedves és szelíd ember. Mindenkivel úgy bánik ahogy az illető megérdemli. Nem haragszik meg könnyen és ez a megbántódásra is igaz. gyengéd és barátságos és mindenkit megvéd akit szeret. Lehet ,hogy kedves de gonosz is tud enni. Harcolni úgy tud ahogy a férfiak, sőt még néha jobban is. Erős és magabiztos, senki nem állhat az útjába. Ravasz, bár az a hibája, hogy nem mindig észleli ha valaki átveri. A félelem szót csak akkor ismeri ha a féltésről van szó. Ha bármely szerettét akarják bántani akkor retteg, mert úgy gondolja, hogy az miatta van.
Faj: ember
Nem:
Rang: Igazgató, Házvezető, Tanár
Vér: arany

CSALÁD


Anya neve: Nathalie Torn
Apja neve: Sid Eric Torn
Testvér: -

EDDIG


- Komolyan te túl sokat aggódsz. A papír munkával nem lesz gond, azt nekem kell intézni, meg a főtitkárnak. Neked csak a saját dolgaiddal kell majd törődnöd. Úgy, hogy maradsz igazgató helyettes . Avval, hogy nem tanítottál nem lesz gond, csak az első órát kicsit lazábbra rakd majd. Azt meg nem kérdezted, hogy milyen rangom van a suliba úgy, hogy nem szólhatsz semmit. * na már megint a szófosás, de hát ez már csak én vagyok. Arcomon még mindig ott a nagy baráti mosoly. *
~ Jesszus…nekem sincs könnyebb dolgom…és ő nem is tudja nekem milyen nehéz. ~
- Igen edző…de ez titok, úgy, hogy senkinek egy szót se róla. * nézek rá szigorúan, bár nem komoly ez a nézés csak olyan Lia fajta nézés. *
- Köszi. Én is szeretem ezt a helyet. A szüleimre emlékeztet. Igen csöndes. És még akkor sem hangosabb sokkal, mikor itt vannak a gyerekek. * Majd csak ballagunk tovább és hamar elérünk az iskola kapujához. Én ott kimondom a megfelelő átkokat, hogy be tudjunk menni. Beengedem magam előtt, majd ismét lezárom a kaput. Így jutunk el az iskola felé vezető ösvényre, ahol kellemes tavaszi szellő fúj. *
- Tudod gondoltam előre szólok, hogy itt van a keresztlányom…és hát nem igazán egy jó gyerek. Azért van itt, mert az előző sulijából kirúgták fegyelmi okok miatt. remélem nem találkozol vele ilyenkor amikor még tudja, hogy rajta kívül alig van pár felnőtt. Tisztára elszabadul olyankor. * na igen kitört belőlem az őszinteség roham. Csak le ne sokkoljam szegényt. Szép lassan lépkedünk az ösvényen mikor valami farkas szerű dolog közeledik felénk. Az állat nem sokára el is ér minket, de ő csak a kutyám. Leguggolok hozzá és megsimogatom. *
- Szia Gwen. Hát te? Kieresztett ki téged?…ó bocsi Jake…ő a kutyám Gwen…bár furi , hogy egy állatnak mutatlak be először. Inkább menjünk tovább. * föl is állok és indulok tovább, kutyámmal oldalamon. A srác lehet, hogy meglepődött, lehet, hogy nem majd elválik. Szép lassan lépkedek tovább, és mosolygok mindig. Most az ég egy adta világon, semmi nem ronthatja el a kedvem. *

Fontosabb események:
1991: meghalt az anyja
1991-97: menekülés
1997: meghalt az apja
1997-2009: újabb menekülés
2009-2010: fölújította az iskolát és megismerkedett George-al
2010-napjainkig: az iskolát vezeti

EGYÉB

Tervei: lezárni végre a varázs világban dúló háborút
Hobbik: sok minden
Pálca:9 és fél hüvelyk,fekete főnix tolla,tölgyfa
Más információk: -
Állatok: egy beszélő kutya, Gwen
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Admin
Jake Johnson

Jake Johnson
Hozzászólások száma : 103
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 35
Tartózkodási hely : Torn

Anolia Torn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anolia Torn   Anolia Torn Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 9:49 am

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
http://kilencedikcsoport.hungarianforum.net/
 

Anolia Torn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Anolia játékai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-