Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Brian Blanchett Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Brian Blanchett Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Brian Blanchett Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Brian Blanchett Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Brian Blanchett Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Brian Blanchett Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Brian Blanchett Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Brian Blanchett Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Brian Blanchett Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Brian Blanchett Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Brian Blanchett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Jake Johnson

Jake Johnson
Hozzászólások száma : 103
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 35
Tartózkodási hely : Torn

Brian Blanchett Empty
TémanyitásTárgy: Brian Blanchett   Brian Blanchett Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:06 am


Brian Mathias Blanchett

Brian Blanchett Tumblr_m6agt6SrN61qzkpd9o1_500

ALAPOK


Teljes név: Brian Mathias Blanchett
Használt név: Brian Blanchett
Hogyan ejtsd a nevem: brájen blanset
Becenév: Brian, Rian, Mathias, Mathi
Születés: London,1993. április 3
Hányad rész: nyolcad vér véla
Kinézet: Rövid barna hajú van és barna szeme. Bevallása szerint nem foglalkozik túl sokat külsejével, bár azért reggelente fél órát állítgatja a haját a tükör előtt. Szereti ha jól néz ki, még ha azt nem is vallja be. Imádja ha megnézik az utcán a lányok. Általában sportos az öltözete, de vannak, olyan ritka esetek mikor kiöltözik. Egyáltalán nem szégyenlős. Nem zavarja, ha mások előtt le kell venni-e egy-egy ruhadarabot. Körülbelül 188 cm és 75 kg. Imád kondizni és nagyon sportos.
Jellem: Nagyon könnyen barátkozok. Kedvenc hobbija a csipkelődés. Nem tudja ő maga sem miért, de imádja csinálni, legyen az bárki. Viszont ha a dolog megkívánja a komolyságot, akkor persze ő is komoly lesz. Két arca van a kedves piszkálódó és a nagyon komoly néhol már durva oldala. Attól függ, milyen helyzetben van éppen. Elégé nőfaló bár nem mondaná róla el senki. Másik hobbija, hogy játszik a lányokkal, mindegyikkel elhiteti, hogy érdeklődik és utána pedig ott hagyja őket. Még soha sem volt olyan lány, aki igazán megfogta volna.  Szereti a kihívásokat.  
Faj: nyolcad vér véla de inkább ember
Nem: Férfi
Rang: Diák
Vér: Arany vér

CSALÁD


Anya neve: Merian Blanchett
Apja neve: nem ismert
Testvér: fél testvére Jake Johnson

EDDIG


1993. április 3.-án születtem London szegénynegyedében. Testvérem soha sem volt, legalábbis nem tudtam róla. Anyám egy szajha volt, ezt még tagadni is kár lenne. Bárkivel összefeküdt, akinek van valamennyi pénze. Én is valamelyik kuncsaftjától lettem, sajnos. Anyám még csak a nevét sem tudta az illetőnek,vagy ha tudta is nekem azt soha nem mondta meg. Ahogy ő mondaná „csak egy futó kaland volt az apád az életemben”. Szinte hallom, ahogy mondja... Mikor kicsi voltam soha sem foglalkozott velem. Akinek csak tudott lepasszolt, vagy ha nem volt senki, akkor egyedül maradtam otthon. Mikor este haza jött (ha haza jött egyáltalán) akkor is általában részeg volt, és nem lehetett vele semmit se kezdeni. Ilyen szempontól mér nagyon korán felnőttem. 9 évesen a részegség összes kijózanító praktikáját ismertem. Egy idő után nem maradt pénzünk, mert anyám amit megtermelt is piára költötte. Szó se róla, alkoholista lett. Minden tartalékunkat elhasználtuk, ezután még rosszabb volt a helyzet, mint azelőtt. Anyám mindenért engem hibáztatott állandóan azt mondogatta: "Életem legrosszabb döntése az volt, hogy miután az apád eltűnt, megtartottalak.”! Ekkor már 18 éves voltam, csak úgy repült az idő. Három hónappal később leléptem tőle. Csak azt hallottam vissza, hogy égen, földön keres. Amit elképzelni is nevetséges lett volna, mert max. nem volt aki takarított helyette a házban, a többihez meg nem igen kellettem neki. Hihetetlen mintha nem ezt akarta volna mindig is, hogy eltűnjek. Viszont mielőtt leléptem volna elloptam az egyik dobozát, talán csak azt keresi. Azt hittem abban tartja a pénzét, de nagyot tévedtem. A dobozban néhány régi kép volt, amin anyám egy furcsa, de gazdagnak kinéző férfival áll. Nagyon nem csodálkoztam akkor még, hiszen hát gondoltam az egyik kuncsaftja lehetett. De a képek alatt a doboz egyik rejtett zsebében egy kis baba fotót és néhány levelet találtam. Elkezdtem elolvasni a leveleket. Ami azokban a levelekben volt az egészében rengette meg az életem. Ugyanis képen elméletileg az édes testvérbátyám volt. A levelek megdöbbentő tartalommal rendelkeztek. Anyám soha nem mesélt a bátyámról, akit a levélből tudom, hogy az apja Jakenek nevezett el. Akkor eldöntöttem, hogy meg keresem Jakeet. Mikor megtaláltam már a Torn varázslóképzőbe volt tanárként. Rögtön felvételiztem is. Fel is vettek és most már semmi nem választhat el attól, hogy megtaláljam.


EGYÉB
Tervei: Jakei megismerése
Hobbik:Condizás, Sportolás
Pálca: 10 hüvelyk, Főnix toll, eperfa
Más információk: -
Állatok: -


A hozzászólást Jake Johnson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 16, 2014 2:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://kilencedikcsoport.hungarianforum.net/
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Brian Blanchett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian Blanchett   Brian Blanchett Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 8:59 am

nagyon köszönöm a riasztást. elolvastam és semmi gond nem volt. Egy apró hiba becsúszott azt korrigáltam. Az az egy hiba sem gátolna meg benne, hogy ezt mondjam: ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
 

Brian Blanchett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-