Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Iroda Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Iroda Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Iroda Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Iroda Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Iroda Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Iroda Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Iroda Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Iroda Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Iroda Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Iroda Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 12:09 am

Az ablakon kinézve nem is a tájat nézem, inkább csak a gondoltaimmal foglalkozom. A sok gond, és az egyre nehezülő helyzet egyáltalán nem könnyíti meg a dolgomat. És sokszor még a faluba is nekem kell intézkedni. Nem bánom, hogy segítenem kell, csak már fárasztó, hogy mindent én csinálok. Félre döntöm picit a fejemet és hirtelen egy férfi hangja jut el a fülemhez. meglepetten fordulok meg, és a legnagyobb meglepetésemre egy idegennel találom szembe magam, bár amint megmondja a nevét rájövök ki is ő. El is felejtettem, hogy jönni fog. Közelebb léptek hozzá, és rámosolygok.
- Örülök, hogy itt van. Egyébként Anolia Torn vagyok. Bár szerintem már hallotta a nevem. - kinyújtom felé a kezem abban reménykedve, hogy kezet rázhatok vele. És csak ekkor jut el az agyamig, hogy lemagáztam. régebben a magázódás oylan nehezemre esett és most… azonnal lemagázok szinte mindenkit. bár a tanárokkal általában tegeződünk, de néha már őket is lemagázom. Sőt, inkább már mindig. Hihetetlen, hogy az embert a beszéd stílus terén, hogy megtudja változtatni azaz apró dolog, hogy tanít vagy egy intézményt vezet. Különleges dolgok ezek, de nem is bánom, hogy a beszéd stílusom egy picit megváltozott. Ez így valahogy hivatalosabbnak tűnik nekem is.
- Kérem üljön le. - mondom, majd én helyet foglalok az íróasztalnál. Ő is leülhet, hiszen velem szembe, az asztal másik felén két kényelmes szék áll, amelyek közül bármelyikre leülhet ha akar. Kihúzom az egyik fiókomat és előveszek belőle egy lapot. Kezembe veszek egy tollat s leírom a férfi nevét a bal fölső sarokba a jobb fölső sarokba pedig azt, hogy melyik tantárgyat akarja tanítani. Ránézek, majd elgondolkozok egy picit.
- Szóval Mr. McCormack kérem mondja el miért a mugli ismeretek tantárgyat szeretné tanítani, mennyire jártas a témában és tanította már valahol valamit, valamint azt is tudnom kellene, hogy az iskola területén szándékozik lakni, a faluban vagy esetleg máshol. És ah van valami amit feltétlenül el szeretne mondani magáról akkor mondja bátran, minden információ jól jöhet. - fejezem be, aztán végül rámosolygok. Most egy darabig neki kell beszélni, én csak némán fogok jegyzetelni amíg be nem fejezi a mondandóját. meglátjuk mennyire alkalmas Kirley az állásra. Persze ki tudja, egy nem nagy tapasztalattal rendelkező ember néha úgy tud tanítani ahogy senki más. Vannak meglepő dolgok az életben, és remélem, hogy lesz máma valami meglepetés, mert igazán jól jönne valami.

// bocsánat a késésért, meg, hogy ilyen kis gyenge lett de remélem azért még jó Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Tanár
Kirley McCormack

Kirley McCormack
Hozzászólások száma : 11
Regisztráció : 2012. Sep. 21.
Kor: : 37
Tartózkodási hely : Torn

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 7:16 am

* Amint az iskola megnyugtató légkörén ábrándoztam, az ajtó kitárult mellettem sikeresen kizökkentve gondolataimból. Ezt egy ritka alkalomként könyveltem el, ugyanis ha én belefeledkezem a saját kis világomba onnan elég ügyes személy kell, hogy legyen az, aki ki szeretne rángatni. *
* Egy fiatal férfi lépett ki a szobából és viharos gyorsasággal beljebb invitált. Amilyen gyorsan feltűnt olyan gyorsan távozott is. Még bólintottam felé egyet: *
- Köszönöm. * aztán egy pálcaintéssel magam után parancsoltam a csomagjaim és beléptem az igazgatói irodába. Még nem kattant a zár mögöttem, amikor egy fekete cirmos tűnt fel mellettem. Fekete szőrén szinte alig lehetett kivenni az éjfekete csíkokat. Homlokát pedig egy hófehér sáv szelte ketté. Calendae szorosan a lábamhoz dörgölőzött, s amikor megálltam engedelmesen leült. Akár egy márványszobor olyan elegáns kackiássággal húzta ki magát és többé nem mozdult, csak hegyezte a füleit. *
* Egy gyors pillantással körbepásztáztam a helységet. A látottak alapján hamar kitaláltam, hogy nem csupán iroda, de lakrészként is funkcionál. Azt sem zártam ki a dologból, hogy az igazgatónő esetleg nem egyedül lakik itt, de ez nem lepett volna meg, mivel köztudottan már nem hajadon. A szoba kissé káoszos mivoltában most csupán egy hölgy tartózkodott. Az nyitott ablakon kifelé tekintve nagyokat szívott a friss levegőből. Egy kicsit elgyötörtnek tűnt, de még így is nagyon tekintélyt parancsoló és szép volt a tartása. Finoman megköszörültem a torkomat, hogy hátha észrevesz, de nem érkezett válasz reakció. Elmosolyodtam a dolgon, hogy éppen egy pár pillanattal ezelőtt a gondolatokba feledkezés járt az eszembe. *
-Igazgatónő! Elnézést! * Szólítottam meg szelíden, hogy magamra vonjam a figyelmét. * Nagyon örvendek, én lennék Kirley McCormack, aki a mugli ismeretek tantárgy oktatása kapcsán jelentkeztem Önnél. A felvételi elbeszélgetés miatt jöttem.
* Szándékosan nem nyújtottam felé a kezem, mert bár bemutatkoztam, de egyúttal köszöntöttem is és egy férfi részéről illetlenség előre nyújtani a kezed, ha nőt üdvözlünk. *
Vissza az elejére Go down
Admin
Jake Johnson

Jake Johnson
Hozzászólások száma : 103
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 35
Tartózkodási hely : Torn

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 6:57 am

* Belépésem után Lia arcára nézve tudtam, hogy rengeteg dolga van és azt is, hogy rövidre fogja majd mondani valóját! De amit ott hallottam szinte még engem is lesokkolt. *
- Te jó ég Miriam! Egy fiú meg egy cirkusz! Sajnálom, Lia ne aggódj, ezt a gondot még most lerendezem! Tényleg ne haragudj, de biztos lehetsz benne, hogy lecsitítom a dolgokat! –
* Dühös vagyok és nem értem a dolgokat, hiszen Miriam nem ilyen lány, nincsenek titkos pasik és hiszti egy falu közepén. Most azonnal elmegyek a faluba és utána járok a dolgoknak! *
- Köszönöm, hogy szóltál! Természetesen beküldöm, ha itt van kint. Amúgy szerintem pihenned kéne, mert úgy nézel ki, mint aki egy hónapja nem aludt! –
* Kiléptem az ajtón és azonnal megláttam egy férfit. *
- Bemehetsz! - * Szólok, hozzá majd elsietek. *
Vissza az elejére Go down
http://kilencedikcsoport.hungarianforum.net/
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 5:39 am

Olyan sok a munka, és még kitakarítani sem volt igazán időm. Akkora rendetlenség van, és meg kéne terveznem a következő órám anyagát, mert szörnyű, hogy az eddigieket rásóztam Elie-re. De csoda ha lesz időm majd egyáltalán élni is. A falusiak is tőlem várnak segítséget, és van, hogy napokat ott töltök. Értem én, hogy bennem megbíznak, de nekem is kéne egy kis pihenés. Kereken két napja nem aludtam, csoda, hogy nem aludtam el még a papírhalmokon. Valaki kopog, és be is lép az irodámba egy személy, nem más mint Jake Johnson, az igazgató helyettes. elnyomok egy ásítást, majd intek neki, hogy üljön le. Nem szólalok, meg rögtön, először inkább összeszedem a józan gondolataimat. Szinte már el is felejtettem, hogy ide hívtam.
- Szóval… pont Miriam lenne a téma. Már rég volt ez a dolog amit most fogok elmondani, de nem hagy nyugodni ez a dolog. Valami sráccal látták a főtéren, ami nem is a baj, csak nagy hisztit rendezett… és engem kérdezgettek és tudták hogy ide jár és megkérnélek arra, hogy kérd meg, hogy ilyet ne csináljon többet, mert az iskolának lesz rossz híre, meg nekem is. És még ha velem lesz is valami bajuk a falusiaknak, azt nem bánom, de az iskolának legalább ne legyen. Remélem érted mire gondolok. Ha meg nem… akkor menny és kicsit gondolkozz el rajta és ha még akkor sem érted gyere vissza pár nap múlva. Most kérlek menny, nagyon sok dolgom van nekem is. Ja és kérlek, ha vagyok oylan szerencsétlen, hogy áll kint valaki az ajtó előtt, küld be légyszives. - kértem egy erőltetett mosoly kíséretében, majd átgondolom, hogy mindent elmondtam-e alig egy perccel ezelőtt. Eszembe jut, hogy valamit kifelejtettem, de Jake úgy tűnik, hogy el is ment, így gyorsan lefirkantottam egy papírra amit még tudnia kell a dolgokról, például a pontos helyszínt, a férfi nevét meg még pár dolgot. A sarokban ücsörgő bagolyhoz lépek és rákötöm a lábára a levelet. Elmondom neki kinek is vigye a levelet, majd eleresztem, hogy Jake után menjen. Kinyitom az ablakot és kibámulok rajta. Nem hinném, hogy jönne be valaki, de ha igen akkor azt nem fogom egy könnyen észrevenni.


A hozzászólást Anolia Torn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 23, 2012 11:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Tanár
Kirley McCormack

Kirley McCormack
Hozzászólások száma : 11
Regisztráció : 2012. Sep. 21.
Kor: : 37
Tartózkodási hely : Torn

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 1:25 pm

~ Az iskola falain szinte még érezni lehet a festék szagot, persze most csak képletesen beszélek. Látszik rajta, hogy új, de meg kell hagyni monumentális és egyszerre gyönyörű. Talán csak azért vagyok ilyen határozott vele kapcsolatban, mert tudom, hogy nem olyan régen állították fel ezeket a falakat. Ugyanakkor minden nagyon hűen tükrözi a régi varázsló eszméket. Mintha az újszerűség laza eleganciával keveredne az régivel. Szó-szó van egy fajta bája, amitől rögtön ihletet kap az ember. ~
* Ezek a gondolatok cikáztak a fejemben, miközben megérkeztem fiatal útikalauzommal az igazgatónő irodájához. Út közben nem sok szó esett közöttünk, de úgy döntöttem inkább meg sem próbálom kitalálni mire fel a nagy tartózkodás. ~ Bőven lesz még időm elemezgetni a tanulók érzelemvilágát. ~ Én sem erőltettem a beszélgetést. Sokkal inkább érdekelt a felvételi elbeszélgetésem, amire a jelek szerint még várnom kell egy kicsit. *
* Olybá tűnt az igazgatónőnek ma nem én vagyok az egyetlen látogatója, ez persze rokonszenves dolog volt számomra, hiszen azt jelezte, hogy aktívan részt vesz az iskola ügyeiben. Némán bólintottam a távozó diák felé, aki idáig kísért, aztán egy laza pálcaintéssel letettem a csomagjaim magam mellé. Egy halk sóhaj kíséretében a falnak vetettem a hátam és vártam rá, hogy sorra kerüljek. Időközben tekintettem az arra járókat figyeltem. Volt akiből elég érdekes reakciót váltott ki a jelenlétem, de szerencsére senki nem jött ide sikítozva autógrammot kérni. Eddig… *
~ Hah, milyen megnyugtató. Talán egy kicsit tényleg meg tudnám szokni…kellemes. ~

Vissza az elejére Go down
Admin
Jake Johnson

Jake Johnson
Hozzászólások száma : 103
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 35
Tartózkodási hely : Torn

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 6:46 am

// mielőtt bármit mondanál Abigélék a szobátokban játszanak! XD //

* Elindulok Lia irodája felé! Hívott, de csak most szabadultam a papír áradat alól! PEDIG MEMÍGÉRTE, hogy NEM LESZ PAPÍR MUNKA! Bár mostanában elhanyagoltam, szóval valószínű ez a bosszú! Megyek a folyóson és azon gondolkodok mit is akarhat Lia! Szerencsére még nincs itt senki így az se feltűnő, ha magamba beszélek…*
~ Mit akarhat Lia? Túl kíváncsi vagyok! ~
* Már itt is vagyok. Azt reméltem lassabban érek ide, de úgy néz ki ez nem sikerült. Bekopogok, majd benyitok! *
- Szia, Lia! Itt vagyok. Miért hívtál? Már nagyon kíváncsi vagyok az okára! Amúgy bocsi, hogy nem vagyok kész a papír munkával, de elégé éhes voltam mostanában… Az időm nagy részében az erdőben voltam. Meg aztán Miriam is nyaggatott, hogy ha elengedem a városba, akkor szerez nekem valamit, szóval nem volt sok időm, a papír kupac meg csak nőtt és nőtt… Tudom ez nem jó indok, de ígérem, két napin belül végzek! –
* Most, hogy elmondtam, amit akartam kicsit megkönnyebbültem. *
Vissza az elejére Go down
http://kilencedikcsoport.hungarianforum.net/
Tanár
George Meer

George Meer
Hozzászólások száma : 19
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 33
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 1:18 am

* Elárulja, hogy itt vannak a testvérei, és én nem csoda, hogy meglepődöm rajta. De próbálom leplezni ezt, majd megmondom Lianak a dolgot és ő kiderít mindent. nem is firtatom inkább ezt a dolgot. Rámosolyogok és hallgatok egy darabig a testvéres dolgon gondolkozva. *
- Megértem, hogy van varázserőd de nem annyi mint az első évfolyamosoknak. Szóval te még nem is tanulhatnál olyanokat mint ő. És az, hogy nem kell megvédeni az életedet, jól gondold meg, mert Voldemort most a legerősebb és mindenki veszélyben van, még az is aki mellette áll, hiszen őket is néha el szokta tüntetni a földszínéről. De inkább hagyjuk ezeket a témákat. * mondom a végén egy sóhajtással. nem szeretek arra gondolni vagy beszélni arról, hogy mindenki veszélyben van. Megmutatom neki a játékokat, de nem úgy tűnik mintha nagyon érdekelné Abit azok. De végül is nekem mindegy. *
- Hát akkor majd ha fáradt vagy szólj és megmutatom a szobádat. Az igazgatóval meg csak holnap beszélek, mert máma egész nap Storn-ban lesz és csak hajnalban jön haza és nem akarom akkor terhelni, mert ma éjszaka sem aludt semmit és pihennie kell majd. Akkor hozok neked valamit. Addig szépen maradj itt és játsszál! * mondom neki mosolyogva, majd kimegyek a szobából a konyhába. ezer szerencse, hogy én is tudok valamennyire főzni, persze most csak szendvicset csinálok, de valaki még azt sem tud. Egy öt perccel később térek vissza a szobába, egy nagy tányér szendviccsel és ivólével. remélem ízleni fog neki, mert most nincs itt nagyon semmi. *
- Egyél kedvedre, és ha marad az sem gond akkor elrakjuk későbbre. * mosolygok rá, majd a szobában lévő kis asztalra leteszem az enni és inni valót, majd én a falnál leülök a földre. Nem akarom zavarni egyáltalán, egyen csak nyugodtan addig nekem gondolkodnom kell, hogyan is mondjam el ezt az egészet Lianak majd. Megvárom míg Abi befejezi az evést, aztán fölállok. *
- Gyere megmutatom melyik lesz a te szobád. * mondom és elkísérem a vendégszobába. megmutatom neki hol mi van, majd azt, hogy engem hol talál. utána a halószobába megyek és leheveredek az ágyra. valahogy ki kell gondolnom a megbeszélés folyamatát. De a lényeg, hogy meg kell várnom Liat míg hazaér. *

// sztem zárjunk. Írj egy zárót és akkor vége is a játéknak. //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:05 pm

- Vannak testvéreim. Egy nővérem és egy bátyám. Persze ők alig vannak otthon, mert varázsló suliban vannak. Azért jöttem ide, mert itt vannak. –
* Csúszik ki a száján. *
~ Ezt nem szabadott volna mondanom! Olyan buta vagyok! Ha kiderül kik a tesóim, akkor tutira nem tanulhatok itt és haza küldenek. ~
- Oh! Végre valaki, aki úgy gondolja, hogy a gyerekek is okosak. –
* Tereli el gyorsan a témát. *
- Csak néha?? Ez szerintem nem így van, de mindegy. Nekem már meg van ez a készségem. Sőt a varázserőm is megjött már. Ugyan én nem halok meg egy kis feladattól, én mindent kibírok. De nekem nem kell megvédeni az életem. –
* Érzi, hogy nem biztos, hogy jót mond mivel a férfi elég határozottnak tűnik. *
~ Nekem nem az a bajom, hogy nincsen játék, hanem, hogy hiányoznak a tesóim. Bárcsak elmondhatnám ezt neked, de nem lehet ~
- Mind a kettő! Legalább 2 órája nem ettem és nem ittam semmit. Én ágyon szeretnék aludni! De aztán ügye beszélsz az igazgatóval, hogy itt maradhassak? -
Vissza az elejére Go down
Tanár
George Meer

George Meer
Hozzászólások száma : 19
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 33
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimePént. Május 25, 2012 7:42 am

- Nem azért mosolygok, mert valami vicces, hidd el. Szóval vannak testvéreid?! Azt látom, hogy sok mindent tudsz. ÉS én szoktam is sokszor mondani: a gyerekek nem hülyék meg ilyenek, hanem csak máshogy állnak hozzá a dolgokhoz és ettől még tudhatnak annyit mint mi. * mikor befejezem Abi megfogja a kezemet. Persze, hogy elmosolyodom, de ez még nem jelent semmit. Szabadkozására letörlöm a mosolyt az arcomról persze tudom, hogy igazából azért fogta meg a kezem, mert fél. Újabb szavain kissé meglepődök és fel is háborodnék, de ő gyerek és nem tudja mit beszél. *
- Nem tagadom vannak dolgok amiben a gyerekek néha jobbak. Ők is megtudják csinálni sokszor amit a nagyobbak, de az iskolába járás azért van 14 éves kortól, mert akkorra fejlődik ki teljesen az a készség aminek segítségével kontrollálni lehet a varázs erőt. Pluszba vannak olyan feladatok amik még ritkán a felnőtteket is megviselik eléggé és az egy korod béli gyereknek az életébe is kerülhet. És Anolia meg a többi felnőtt az életeteket akarja védeni csak. * igaz, hogy nincs a hangomban se düh se semmi olyan dolog amitől meg lehetne rémülni, de egy kis nyomatékot rakok rá, hogy érezze ilyet nem szabad mondani, mikor nem tudjuk miről is beszélünk. Egy darabig vicces csak amikor a gyerekek beszélnek és azt hiszik mindenről tudnak, de egy idő után bántó is a dolog. Mikor végre elérjük a lakásomat a gyerek elcsodálkozik majd míg én leveszem a dzsekimet sírni kezd. Oda megyek hozzá és lehajolok. *
- Tudod a játékok nem ott vannak ahol fogadni szoktuk a vendégeket. Van egy szoba ami gyerek szobának van megcsinálva félig ott van egy szekrény tele játékokkal. Ha velem jössz megmutatom. * rögtön el is indulok és egy perc múlva már a szobában állok. A fehér falak miatt a helyiség igen világos. Egy babaágy, néhány szekrény, meg még pár dolog. Ha meg lesz majd valamikor a gyerek a színes lesz a szoba, de ki tudja előre, hogy fiú lesz-e vagy lány. *
- És már csak két kérdés van. Egy: éhes vagy esetleg, vagy inkább szomjas? Kettő: hol szeretnél aludni? A kanapén, a vendég szobában vagy esetleg máshol? * teszem föl a kérdéseket és ha válaszol rögtön tudok is kezdeni valamit magammal. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimePént. Május 11, 2012 12:51 am

~ Remélem, nem talál rám senki. Mert, ha még is akkor nagyon nagy bajban leszek! Talán mindent rákenek erre a fiúra. Úgy is olyan felnőtt. Öt talán nem büntetik meg. ~
- Miért mosolyogsz mindig? Talán valami vicceset mondok? Mert ha igen akkor szólj. Én nem szeretem a titkokat, mert általában nem tudok róluk, ilyenkor mindig faggatózni kell addig, míg az illető be nem adja a derekát. Az én tesóim is folyton titkolóznak. Szóval miért nem mondod el?
Ez csak természetes, hiszen a faluk nagyok és az emberek is mind mások. Vannak olyan emberek, akik kedvesek úgy, mint te, de vannak nagyon gonoszak úgy, mint a halálfalok. Nagyon hasonlítasz a bátyámra ő is mindig úgy viselkedik, velem mintha még kisbaba lennék. Pedig én már mindent tudok! * Megfogja a kezét, mert nagyon megijed a sötét és elhagyatott folyosó látványától. *
- Ne mosolyogj nem azért fogtam meg a kezed, mert félek. Csak… egy… kicsit… sötét van itt és alig látok valamit. - *Nehezen jönnek a szájából a szavak, mert sokat gondolkodik mit is mondjon, hogy ne tűnjön úgy, hogy fél. *
- Én is így gondolom! Tudom, hogy Anolia meg a többiek azért akarják, hogy ne tanuljak, mert még kicsi vagyok. De, az nem ér, hogy ide csak nagyok jöhetnek. A kicsiknek is meg van az a joguk, hogy iskolába járhassanak. De, minden felnőtt olyan gonosz és lenéz minket, kicsiket, mert azt hiszi, nem tudjuk ugyan azt megcsinálni, mint a nagyok. De kit tudhatja. Lehet, vannak olyan dolgok, amikben a kisebbek sokkal jobbak, mint a nagyok. - * Veszi komolyra a szót a kislány.*
- Ne aggódj, tud vigyázni magára! Igen én már tudom. - * Kitárul az ajtó, ami mögött egy nagy palota lapul. *
- Milyen szép lakás. De várjunk, innen hiányzanak dolgok. Hogy akartok gyerekeket, ha nincs is játékotok! Micsoda szülök, lesztek, ha nem számítotok kis gyerekekre. Itt nincs egy játék sem. –
* Kuporodik le és kezd rá a sírásra*
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 8:46 am

A JÁTÉKTÉR SZABAD!
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 7:50 am

* Kissé furán reagál arra amit mondok. Nem mondja, de van valami amit titkol. Ismerem annak a jeleit ha valaki hazudik. Minden válaszára csak némasággal figyelek. Végig a tekintetét figyelem. Érzem és tudom, hogy valami van. De hát mit tudok én tenni ha nem mondja el. tudom milyenek a gyerekek. Nem rég még én is az voltam. Nagyot sóhajtok és újra leülök az író asztalom mögé. *
- Menjél nyugodtan. De aztán csupa jót halljak ha megkérdezek valakit a faluból. * mosolyodom el, hisz nekem is kell egy kis oldás a sok feszültség után. *
- Szia. * teszem hozzá még és máris neki állok a levélnek. bízom Miriben és nem fog csalódást okozni érzem. Már megint az én jó megérzéseim. Legtöbbször beválnak…hát éppen most mér ne. *
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
4. évfolyam
Miriam Johnson

Miriam Johnson
Hozzászólások száma : 54
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn Varázsló iskola

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:46 am

* Hirtelen Lia arca megváltozott mikor Mirit meglátja. Megkönnyebbülhetett, amiért nem olyan súlyos dolog miatt zavarják. *
- Sajnálom! Mindig elfelejtem, hogy megengedted. De, ígérem, megpróbálom megjegyezni. Oh! Köszönöm. - * Majd ahogy Lia megengedte le is ül a kanapéra. * - Én nagyon szeretem a teát. Kár pedig szívesen hoztam volna neked is. Rendben nem megyek. - * Hirtelen kezd megijedni. Nem érti, mit akarhat mondani Lia. *
- Lia… Megérteni megértettem, de… - * Hirtelen minden szava megáll. Nem tudja befejezni mondatát. Hiszen ő is tudja, ha elmondja Liának az igazságot, akkor nem fogja kiengedni, de ha nem mondja el, akkor bűntudata lesz. De, ha még is úgy dönt, hogy elmondja akkor Jake is megtudja és ha Jake megtudja, akkor haza kell mennie, ha meg haza kell mennie, akkor vége. *
- Tudom Lia, hogy milyen világot élünk és megígérhetem, hogy betartom, amit mondtál. - * Hirtelen döntés, de megtette, nem beszélt Thonyról és ezzel nem hozta veszélybe őt sem és magát sem. *
- Rendben! Megértettem és megígérem. Ígérem, vigyázok magamra. - * Hirtelen nagyon nagy bűntudatot kezd érezni. Meg is ijed egy kicsit Liától. Attól, hogy lebukik és Thony is bajba kerül. Hiszen jobban félti Thonyt mint magát. *
- Teljes mértékben! Renden elérhető közelben marad a pálcám. Most már elmehetek? * Fel is áll a kanapéról és elindul az ajtó felé. *
- Köszönök mindent! Viszlát! - * Majd kinyitja az ajtót!
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 4:09 am

* Mikor belép a hölgy az ajtón elmosolyodom. A fiatalabbik Johnson. Micsoda meglepetés. Biztos megint le akar menni a faluba. Mostanság elég gyakran jár oda. egy nagy levegő vétel után, nyugodt és szelíd hangon válaszolok neki. *
- Neked is szia. De már ezerszer megkértem, hogy négyszemközt hívj Lianak nyugodtan. Gyere ülj le. * tekintetem egy kis fotelre siklik majd vissza a lányra. *
- Teát nem kérek köszönöm. Azt csak nagyon ritkán iszom. Igazad van az a tea amit ott csinálnak isteni. Tudod mit kiengedlek. De még ne menny. * fölállok és az ablakhoz sétálok. Kinézek a falu felé. Mintha csak az ablakkal társalognék úgy kezdek el beszélni megint. *
- Van egy feltételem. Akik nem valamilyen bolt tulajdonos, vagy olyan ember akit nem egy tanár vagy egy házvezető mutatott be neked, nem állsz szóba. Ha bármilyen idegen oda megy hozzád és nem száll le rólad. Akár erőszakkal is folyamodhatsz ellen, de ne menj el idegenekkel és ne is beszélj senki ismeretlennel. Megértetted amit mondok? Remélem, hogy igen. Jól tudod milyen világot élünk mostanában. Még a barátokban sem bízhatunk meg teljesen. Ki tudja ki barát és ki ellenség. Vigyáznunk kell magunkra, de legfőképpen egy másra. Minél többen kell egymásnak lennünk, hogy erősebbek legyenek. A sötét oldal hívei mindig is a magányból húzták ki a legjobbat. De csak nekik volt jó. * megfordulok és egy lépést odébb megyek. a falnak dőlve szigorú pillantást vetek a lányra. *
- A pálcádat mindenképp rakd elérhető helyre. És most ismét megkérdezem. Megértetted azt amit mondtam? * jól tudom, hogy ez számára kissé nyomasztó, de ezt muszáj. Nem akarom se megijeszteni se semmi ilyesmit. Csak féltem, ahogy bármelyik embert aki egyáltalán tudja, hogy ki vagyok, eddig mit tettem és nem a sötét oldalon áll. *
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
4. évfolyam
Miriam Johnson

Miriam Johnson
Hozzászólások száma : 54
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn Varázsló iskola

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 3:44 am

* Halja az ajtó mögül, hogy mehet és azonnal be is megy. Belép és látja, hogy az igazgatónő nagyon ideges. Elkezd ő is idegeskedni. *
~ Mi van, ha nemet mond! Úristenem, kérlek, hogy most mondjon igent és akkor jó lány leszek, többet nem leszek rossz és figyelek, az órákon meg nem levelezek, és idegenekkel nem beszélgetek, meg nem leszek idegesítő. ~
- Jó napot igazgatónő! Azzal a kéréssel fordulok önhöz, hogy szeretnék kikérőt kérni. Körbe szeretnék nézni a városban. - * Mikor elmondja, mondandóját megkönnyebbül. *
~ Na, túlestem rajta. Hála égnek. Azt hittem nem bírom kinyögni. De, még csak most jön a java. Ha nemet mond, akkor mit csinálok? ~
- Tudom mostanában sokszor szoktam kikérőt kérni, de nagyon szeretem a várost. Meg hát a Puppi teaházi teánál nincs is jobb. Már szinte függővé tett. Minden nap a tea ízével a számban ébredek.
Szóval, ha nem lenne gond, akkor ki engedne? Persze Jake tanár úrral már beszéltem! Ha ön is szeretne egy teát magának is hozok. - * Próbál bevágódni az igazgatónőnél. *
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 3:31 am

* Nem elég, hogy korán keltem és még csak neki se kezdtem igazán a munkának, valami gond is van a faluban. Az íróasztalomnál ülök és mereven bámulok egy üres pergament. A tollat az asztalnak ütögetem, mivel nagyon ideges vagyok. Mikor épp belekezdenék a levél írásába, valaki kopog. Leteszem a tollat nagyot sóhajtok. Tudhattam volna, hogy ez lesz. *
- Szabad. * mondom és kíváncsian várom, hogy ki kopogott az előbb. Nem tudom, hogy mit akar és, hogy miért de a legjobb az lesz, hogyha minél hamarabb igent mondok arra amit akar vagy nemet. A helyzettől függ, hogy hogyan rendezem le. Nincs időm és most hangulatom se semmi hülyeségre. Csak adja az Isten, hogy nem valamelyik tanulóval van baj. Sőt a lehető legjobban remélem, hogy nem Elievel van a gond. *
~ Lia nyugi. Ezt gyorsan lerendezed és behuppansz a kádba egy jó meleg fürdőre. egy jó kávéval. ~ * nagyot sóhajtok ismét, fejemet hátra, döntöm szememet lecsukom. Ezen tényleg túl esek és mára már föl adom a munkát. *
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
4. évfolyam
Miriam Johnson

Miriam Johnson
Hozzászólások száma : 54
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn Varázsló iskola

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 3:20 am

* Elindul a hálókörzetéből. A ruháján már látszik, mit szeretne elérni. Akár mennyire is mondogatja magában, hogy nem érez Thony iránt semmit még is hiányzik neki. Megy és megy nem is figyel oda a gondolatai más hova viszik. Izgul, ki ne derüljön hova megy és azért is, hogy az igazgatónak nem-e tűnik, fel menyit megy ki. *
~ Jesszusom, ha Jakei megtudja, akkor nekem végem. Remélem, az igazgatónő nem kérdezi meg miért, vagy, hogy miért megyek ki ennyiszer. Na, akkor mit mondok majd neki? Hiányzik! Napok óta nem is hallottam felőle semmit. Még csak egy levelet sem írt nekem. Nagyon haragudhat. De, nem tudom, hogy játszik csak vagy komolyan gondolja, hiszen halálfaló. Lehet, csak kihasznál, hogy meg környékezzen itt valakit. Ez még meg is történhet. Nem akarok megint csalódni. Annyit szenvedtem már a hülye fiúk miatt. ~
* Oda ér az igazgató nő irodájának ajtaja elé. Vesz egy nagy levegőt. Bekopog. *
~ Istenem, most segíts meg. Ha nem enged ki, akkor mi lesz. Bár nagyon kedves meg minden, de akkor is. Ez már túl feltűnő és amúgy is tudja, hogy mikor hazudok ~

Vissza az elejére Go down
Mesélő
Mesélő

Mesélő
Hozzászólások száma : 80
Regisztráció : 2012. Feb. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 7:33 am

Az igazgató asztalán egy levél jelenik meg, melynek feladója névtelen, bár Lia jól tudja ki küldte.

Kedves Anolia!

A mai napon úgy este fél nyolc után meg fog érkezni egy tanár. Jó lenne ha lejönnél érte. Gondoltam szólok: G.G.



Miután Lia elolvassa a levelet elindul a tanárért. Ruhájára fölkap egy [You must be registered and logged in to see this link.], és leindul szép lassan nagy mosollyal arcán az új jövevényért.
Vissza az elejére Go down
Tanár
George Meer

George Meer
Hozzászólások száma : 19
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 33
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 3:45 am

* Csak mosolyog drágaságára és hallgatja. *
- Ne is kérdezd. Hát igazából semmi komoly, csak ők maguk nem tudták megoldani. De most már jobban, hogy átölelhetlek. * majd meg is teszi, amit mondott. Majd kisebb vigyor jelenik meg arcán. *
- Jól van na. Akkor majd a kaja után. ~ cukikám ~ * az utolsó szót csak gondolatban teszi hozzá, bár Lia mindig érzi hogyha ilyet tesz, hisz ő se hülye. *
- Rendben megvárlak itt. * követi szerelmét a konyha bejáratáig majd befut a hálószobába és kitudja honnan, előkap egy kis dobozt majd vissza rohan az étkezőbe és az ékszeres dobozt az ő ajándéka mellé rakja. Majd mikor kedvese vissza tér megszólal. *
- Neked is van valami, de te ugyan akkor kapod meg mint én. * rámutat az említett dobozra, hogy Anolia tudja miről beszél. *
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 3:20 am

//olvadás//

* Hallja ahogy nyílik az ajtó, majd megpillantja Georgot is. *
- Szia! Hát nélküled pocsékul. Na és neked? Mi történt Stornban? * alig, hogy kimondja-e szavakat, kap egy ölelést majd egy csókot nyomnak szájára. Aztán észre veszi a sunyi pillantást. *
- Na na! Azt csak az ebéd után kapod meg! * gyengéd mosoly jelenik meg arcán, mivel nem akar ő, semmi jónak az elrontója lenni, de most muszáj azt csinálnia egy darabig. *
- A pezsgő a hűtőben van. Máris hozom. * el is indul a konyha felé, de előtte puszit nyom vőlegénye arcára. Pár pillanat múlva már vissza is tér az étkezőbe egy pezsgővel a kezében. *
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Tanár
George Meer

George Meer
Hozzászólások száma : 19
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 33
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 4:34 am

//fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Tanár
George Meer

George Meer
Hozzászólások száma : 19
Regisztráció : 2012. Jan. 25.
Kor: : 33
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 4:24 am

//13 órakor//


* Előveszi kulcsát és nyitja az ajtót. Mikor bemegy ledobja cuccát és felesleges ruháit a kanapéra. Majd megpillantja az ebédet és drága egyetlenét. *
- Szia Lia! Hogy telt a napod?
* Oda sétál a nőhöz, átöleli, majd egy kis csókot nyom szájára. Már sokkal boldogabb, hogy itt lehet, a szeme fényével. Még egyszer megszorongatja barátnőjét, persze gyengéden mikor meglát az asztalon egy ajándékot. Szeme sunyin "felvillan". *
~ Lehet, hogy megkértem ne vegyen ajándékot de valahogy még is csak jobb így. ~
- Na de együnk, mert éhen halok... de várjunk hol a pezsgő? Anélkül nem kezdjük el tuti! * Miközben pillantása vissza tér Liára, egy különös mosoly jelenik megarcán, mely neki szívdöglesztően áll. *
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 4:12 am

//reggel//

* Lia fölébred. Ránéz az órára és látja, hogy 9 óra van. Majd oldalra fordítja fejét és vőlegényét keresi. De George helyén csak egy cetlit talál, melyen ez az üzenet áll: El kellet mennem gyors a faluba, mert valami gond van. Ígérem ebédre vissza érek. Puszil: a te George-id. Mikor elolvassa elhúzza száját. *
~ Logikus, hogy az én kis lükém valentin napon és egyben a születés napján dolgozik. Na de inkább ne kiállok főzni. ~ * kipattan az ágyból fölöltözik, majd kirohan a konyhába. Gyors összedob pár melegszendvicset, amit meg is eszik, Aztán elmosogat és neki áll komolyan főzni. *

//13 órakor//

* Az ebéd kész. Megterített már csak vőlegénye hiányzik. Már egy csinosabb ruhába is átöltözött és előkészítette, barátja ajándékát. *
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Iroda   Iroda Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 3:52 am

***
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Anolia Torn és George Meer lakása-