Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Emma Swan Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Emma Swan Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Emma Swan Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Emma Swan Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Emma Swan Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Emma Swan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Emma Swan Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Emma Swan Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Emma Swan Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Emma Swan Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Emma Swan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
4. évfolyam
Emma Swan

Emma Swan
Hozzászólások száma : 3
Regisztráció : 2012. Dec. 24.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn

Emma Swan Empty
TémanyitásTárgy: Emma Swan   Emma Swan Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 1:14 pm


Emma Swan


Emma Swan Images?q=tbn:ANd9GcQpGVBnQCTdcLia1ayvnBl38OI65HaM9JMVtV-9GNr98rieWNDN&t=1

ALAPOK


Teljes név: Emma Swan
Használt név: Emma Swan
Hogyan ejtsd a nevem: emma szvan
Becenév: Emma, Em
Születés: Riverside, 1994.april. 08.

Kinézet: 162 cm magas, de ezzel nincs is semmi baja, sose akart nagyobbra nőni, jól érzi magát a bőrében. Alakja karcsú, amit a jó géneknek is köszönhet, sokan azt mondták, hogy hasonlít anyjára. Sminkelni szokott, de leginkább azért, hogy kiemelje szemeit. Haja fekete színű, amit az apjától örökölt, viszont a szeme színét az anyjától, ami zöld árnyalatú.
Szereti a divatos ruhákat, néha igen válogatós, és inkább a sötétebb cuccokat preferálja. Általában fekete farmert hord sötét esetleg világosabb pólót, vidám színekkel, de legtöbbször marad a sötét színeknél. A szoknyákat sem veti, azokat is szereti viselni.
Van egy tetoválása a két lapockája között, ami egy kék rószát ábrázol és körülötte két kicsi, színes pillangót. Az ékszereteket szereti, bár ritkán hordja őket, ha úgy tartja kedve, akkor magára vesz egyet-kettőt.

Jellem: Nyugodt, segítőkész, barátságos és kedves természet. Könnyen barátkozik és a beilleszkedés sem megy neki nehezen. Nem szeret veszekedni és megbántani másokat. Szereti a zenét, a természetet és az olvasást. Mindent megtesz, ha egy szerette bajba kerül, hiszen senkit sem szeretne idő előtt elveszíteni. Mosolyogni sokat mosolyog, főleg ha jó a kedve. Szereti kimutatni az érzéseit, és nem zárkózik el. Viszont mások előtt nem szeret sírni, ilyenkor megpróbál elvonulni, hogy egyedül lehessen. Néha igazán makacs és rosszabb napjain akár hisztis, türelmetlen és ingerlékenyebb is lehet.
Szereti a bátyját, szüleit, a festést, a rajzolást, amit édesanyja szerettetett meg vele, az éneklést, a zongorázást és az olvasást is.

Faj: ember
Nem:
Rang: diák
Vér: arany

CSALÁD


Anya neve: Amy Swan
Apja neve: Gregor Swan
Testvér: Aaron Swan, 25

EDDIG


Kaliforniában, pontosabban Riverside-ban láttam meg a napvilágot egy nemes család másodszülötteként. Anyám, Amy Swan és apám, Gregor Swan már nagyon vártak engem. Mindig is szerettek volna egy kislány fiuk, Aaron mellé, aki nem mellesleg a bátyám. Négy év van közöttünk, de én szeretem őt és jól tudom, hogy ő is. Mindig ellátott ajándékokkal, még akkor is, mikor nem volt szükségem rá. Mindig azon volt, hogy meglepjen valamivel, hiszen én vagyok a kicsi húga, akit meg kell védenie. Folyton mondogatta, hogy nekem kijár az ilyen kényeztetés.
Tíz éves koromban kezdtem el zongorázni tanulni és kilenc éven át zongoráztam, utána már nem volt szükségem tanárra. Énekelni mindig is szerettem és mindenki szerint szép hangom van. A rajzba és a festészetbe anyám vezetett be és szerettem is meg.
Tizenéves koromban a könyvek világát is megismertem és szerettem is meg őket. Szeretek néha elvonulni és csak úgy olvasgatni egy csöndes kis sarokban.
Külső tulajdonságaim nagy részét édesanyámtól örököltem, kivéve a hajam színét, az az apámé. Anyunak vörös a haja, és kis koromban mindig is imádtam fésülgetni, olyan jó volt érinteni, mert olyan selymes és fénylő volt.
Apámnak én voltam a mindene, a kicsi lánya, és ezt szerettem is... míg kicsi voltam. Amint elértem a tizenhat éves kort már annyira nem tetszett, hogy apuci kicsi lánya vagyok. Más lehet, hogy örült volna, hogy annyi mindennel elhalmozzás és olyan sok időt töltenek vele, de én ebben más vagyok. Nekem ez nem tetszett és kész.
Jobb szerettem a kis húg szerepét, hiszen a mai napig tisztelem a bátyám, hogy miket ért el. Huszonkét évesen már egy egyetemet is elvégzett, majd munkát kapott egy lemezkiadó cégnél. Most azzal foglalkozik, mint ott mindenki. Bandákat és énekeseket keresnek és segítik munkájukat.
Három évvel később már saját céget alapított, ami lassan, de biztosan nagy céggé alakult és jól is megy mostanáig is a dolguk. Büszke vagyok rá, hogy ő a bátyám.
Én mindeközben otthon tanulgattam és sajátítottam el mindent, ami csak érdekelt. Az énektudásomon is csiszoltam, hiszen, ha összejön, talán énekes válhat belőlem. Aaron pedig már számtalanszor mondta, hogy ha ráadom a fejem, akkor szívesen segít, hogy elindulhassak a pályán. Hát nem szép, hogy ennyire segíteni akar nekem? Szerintem ő a világ legjobb bátyja.
Tőlem meg is kapná az év bátyja díjat.


EGYÉB


Tervei: tanulni és végezni a sulival
Hobbik: festés, rajzolás, éneklés, zongorázás, olvasás
Pálca: 12 hüvelyk, sárkány-szívizomhúr, szőlőfa
Más információk: -
Állatok: Luna, egy fekete macska


A hozzászólást Emma Swan összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 07, 2013 12:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
4. évfolyam
Elie Moon

Elie Moon
Hozzászólások száma : 60
Regisztráció : 2012. Jan. 20.
Kor: : 31
Tartózkodási hely : Torn iskola

Emma Swan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emma Swan   Emma Swan Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 2:24 am

Használd azt az előtörténet mintát amit kell! Utána megnézzük az előtörténetedet! Addig nem!

The Staff nevében
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Emma Swan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emma Swan   Emma Swan Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 3:08 am

Emma Swan V9iq68ji4uu8w40m0cf
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom

Emma Swan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emma Swan   Emma Swan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Emma Swan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emma Danayt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-