Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Aveline Stoddard Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Aveline Stoddard Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Aveline Stoddard Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Aveline Stoddard Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Aveline Stoddard Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Aveline Stoddard Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Aveline Stoddard Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Aveline Stoddard Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Aveline Stoddard Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Aveline Stoddard Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Aveline Stoddard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
4. évfolyam
Aveline Stoddard

Aveline Stoddard
Hozzászólások száma : 9
Regisztráció : 2012. Aug. 21.
Kor: : 30
Tartózkodási hely : Torn mágus és boszorkány képző iskola falain belül

Aveline Stoddard Empty
TémanyitásTárgy: Aveline Stoddard   Aveline Stoddard Icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 9:49 am


AVELINE STODDARD

Aveline Stoddard Tumblr_lq0wc5dIVY1qm88gao2_500

ALAPOK


Teljes név: Aveline Stoddard
Használt név: Aveline, Miss Stoddard
Hogyan ejtsd a nevem: Avelájn Sztoddárd
Becenév: Aveline
Születés: 1994. 04.03.
Hányad rész: Teljes véla
Kinézet: Barna félig hullámos hajjal rendelkezik, kék szemek, melyek vidáman csillognak, vagy jégcsapokat szórnak, ha épp olyan a hangulata. Kedves szív alakú arca van Aveline-nek, kicsi pisze orra, és csókra éhes ajkai várják a fiút, akit végre szívébe zárhat. Átlagon felüli 180cm magas, karcsú alak, kerek csípő, és hosszú formás lábak jellemzik. Általában a vidám színeket kedveli a ruhái között, a lila tabu nála, ki nem állhatja. Ha épp olyan kedve támad, akkor bőrnadrágot és kabátot húz, acélbetétessel fűszerezve. A haját kiengedve, vagy lófarokban hordja. Sminket csak szolidan visz fel az arcára, nem szereti, ha a cukormázat látják meg először a fiúk.
Jellem: Ha Aveline-el valaki először találkozik, akkor megtapasztalhatja hűvös jellemét, nem szeret azonnal barátságokba bonyolódni. Először kiismeri az adott személyt, és levonja a következtetést. Ha rájön, hogy nem bízhat meg a személyben, akkor többet látni sem szeretné. Viszont fordított esetben, ha úgy hozná a sors akkor bizalmas barátságokat lehet kötni vele, és minden buliban benne van. Ha megbízik valakiben, de elárulják, akkor isten nyugosztalja a szegény lelket, ha Aveline elé kerül. A lánnyal mindent meg lehet beszélni, és jó titok tartó, szóval bizalommal ki lehet mondani róla, hogy meg lehet bízni benne. Minden helyzetben állja a sarat, és ha úgy adódik, ki tudja magyarázni magát bármilyen helyzetből, úgy, hogy a valós dolgokat szépen elködösíti. Viszont mivel bátyával igen szoros a kapcsolatuk, és mindent megbeszél vele, így könnyebben át tudja vészelni a nehéz időszakokat. Ha valaki megismeri Aveline-t, rájön, hogy nem egy átlag emberrel beszélget. A lány komolyabb, mint a korabeli diákok és sokkal okosabbnak is tűnik. Mindig megfontoltan beszél és cselekszik, de ez mellett nyílt az emberekkel. Nem visszahúzódó, szívesen ismerkedik, de a barátság nála már egy olyan lépcsőfok, ahová nehéz feljutni, de aki oda kerül, az számíthat rá a jövőben, mert kiérdemli a segítségét. Sokszor nagyon makacs és határozott, ezen kívül amit kitűz maga elé célnak, azt meg is valósítja. Mindig megmondja a véleményét és hogy ha a helyzet úgy kívánja, akkor akár erőszakot is alkalmaz annak érdekében, hogy bizonyítsa igazát.
Faj: véla
Nem:
Rang: Diák/Tanár segéd
Vér: Arany vér

CSALÁD


Anya neve: Diana Stoddard
Apja neve: Nero Stoddard
Testvér: Dominic Stoddard

EDDIG


Ami eddig történt? Megszülettem... Nagy esemény, főleg az után, hogy van egy bátyám. Igen, anyuék szerettek volna egy kislányt, és íme, lettem. Egy véla, aranyvérű boszi lányka. Senki nem szeretne szerintem nagyobb ajándékot, én legalábbis, nem vágynék másra, hogy a többiek hogy vannak ezzel nem tudom. Tehát van egy négy évvel idősebb bátyám, Dom aki mindennél jobban szeret, csodálkoznék, ha nem így lenne. Nem laktunk messze a várostól ami Traws szigetén volt, mindenünk megvolt, szeretetben nevelkedtem, csupa kacagás és nevetés volt az életem kicsinek. Aztán évekkel később megmutatkozott a varázstudományom is. Felgyújtottam az iskola asztalt, anyáék ekkor döntöttek úgy, hogy kivesznek a suliból, és "magántanulóként" otthon leszek. Ez így volt talán két évig, közben anyuék mutattak pár trükköt, és "tanítgattak". Végül megérkezett a levél a Torn varázsló és boszorkány képző iskolából. Felvételt nyertem. Így történt, hogy elindultunk bevásárolni, pálcát, üstöt, és egyéb dolgokat kellett venni. Bár volt amit nem kellett megvenni, hiszen a bátyámnak is megvoltak a könyvek, ő is itt végzett az iskolában. Gyönyörű pálca választott ki magának, nem is gondoltam volna, hogy ilyet megélek. Rózsa fa pálca, 13,5 hüvelyk hosszú, főnix fark toll maggal. Seprűt is kaphattam, én pedig csak egy egyszerűt választottam. A könyvekből csak az újakat kellett beszereznünk, a régiek megvoltak a bátyámnak. Végül bekerültem az iskolába, azonnal lenyűgözött a hely, és minden vágyam az volt, hogy én legyek a legjobb. Fölül akartam múlni a bátyámat, miközben, ő messze kimagaslóan a legjobbak között volt. Mikor bekerültem az iskolába az utolsó simításokat végezték az intézményen, sokat lógtam a könyvtárban, engedélyt kértem a zárolt szekcióhoz is, mindenem volt a tanulás. Már az első évben iskola elsőként végeztem. A második év húzósabb volt, néha egy-két fiú is bepróbálkozott, de a kitűzött cél ekkor még nem a pasizás volt. Tény és való kevés barátom volt, de akik tényleg a barátaim voltak, velük mindent szerettem csinálni. Volt olyanra is példa, hogy inkább én kaptam büntetést, mint hogy ők járjanak rosszul. Sikerült befejeznem kitűnővel a második évet is, a következő évet prefektusként kezdtem, csodálkoztam is, hogy ezt megérdemlem, de büszkeséggel töltötte el a szüleimet. Jó úton jártam, hogy kiváló boszorkány lehessek. Ezen év végén kiváló RBF vizsgát tettem, így az igazgató asszony felkért tanár segédnek, ami épp megfelelő, ahhoz, hogy kicsit több tudást zsebelhessek be. Idén a Rúna ismeret, és az Átváltozás tan diák kézbe kerül...


EGYÉB

Tervei: Híres tanár lesz, és megtalálja élete szerelmét.
Hobbik: Átváltozni, és szekálni másokat. Ismeretlen lényeket felfedezni.
Pálca: Rózsa fa pálca, 13,5 hüvelyk hosszú, főnix fark toll maggal
Más információk: Néha szeretet hiányos, és igényli, hogy figyeljenek rá. A bátyja ezt a szerepet már nem igazán tudja betölteni, mióta Aveline iskolába került. A főnixet a nagymamájától kapta a 15. születésnapjára.
Állatok: Főnix, és egy pici Kuvik bagoly.


A hozzászólást Aveline Stoddard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 21, 2012 10:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Aveline Stoddard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aveline Stoddard   Aveline Stoddard Icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 10:02 am

Kedves Aveline!

nagy örömömre szolgál egy ilyen jó tanulót az iskolában tudni. Nem is húznám tovább a szót…
Aveline Stoddard R521g
Irány a foglalók, majd jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
 

Aveline Stoddard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dominic Stoddard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-