Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Linkek



Statisztika


Csaj srác arány:
Csajok:
18 elfogadott + 7 beregisztrált
Srácok:
15 elfogadott + 3 beregisztrált


Csoportok aránya:
Igazgatók és házvezetők: 4
Tanárok: 6
Butom ház: 5
Prum ház: 5
Kaladlo ház: 6
Grubs ház: 3
Halálfalók: 4
Varázslók: 1
Boszorkányok: 0
EJK: 2


Fajok aránya:
Vámpírok: 4
Vérfarkasok: 2
Vélák: 5

Hírek


Korlátozás:
Nincs jelenleg minden nemű korú és fajú karakter alkotható

Avatar méret:
200x320

ET megírásának határ ideje:
2 hét, ha ezt nem tudod betartani jelezd a vezetőség valamelyik tagjának üzenetben.

Adminok



Büszkeségeink


Nincsenek aktuális eredmények!
Legutóbbi témák
» Világleírásunk
Dominic Stoddard Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 11:38 pm by Miriam Johnson

» >>You want to kill me...
Dominic Stoddard Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:15 pm by Vendég

» The Walking Dead FRPG
Dominic Stoddard Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:53 am by Miriam Johnson

» Képfoglaló
Dominic Stoddard Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:34 am by Hardwin Schulz

» Színfogaló
Dominic Stoddard Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:33 am by Hardwin Schulz

» Hardwin Schulz -soon
Dominic Stoddard Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:39 am by Anolia Torn

» Palmwoods
Dominic Stoddard Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:53 am by Miriam Johnson

» Period of Darkness
Dominic Stoddard Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:32 am by Mesélő

» Szenvedélyes élet
Dominic Stoddard Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:58 am by Miriam Johnson

» Our Diaries
Dominic Stoddard Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 5:50 am by Jake Johnson


Chat



Megosztás
 

 Dominic Stoddard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Varázsló
Dominic Stoddard

Dominic Stoddard
Hozzászólások száma : 13
Regisztráció : 2012. Aug. 21.

Dominic Stoddard Empty
TémanyitásTárgy: Dominic Stoddard   Dominic Stoddard Icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 2:12 am


Dominic Stoddard

Dominic Stoddard Images?q=tbn:ANd9GcSs3gZsxUhQ_dozA1DMWrP4zUXv0UgLhRsUelt8yGP8rv4rrf5C

ALAPOK


Teljes név: Dominic Stoddard
Használt név: Dominic
Hogyan ejtsd a nevem: Dominik Sztoddárd
Becenév: Dom
Születés: 1990.05.02.
Hányad rész: Teljes véla
Kinézet: Magas, izmos férfi. Barna haja van, aminek általában valami formát ad. Nem viszi túlzásba, de fontos neki a külső megjelenés. Ez elengedhetetlen a kedvenc tevékenységéhez, a csajozáshoz. Mivel a lányok álma, nincs nehéz dolga, ehhez még varázslatra sincs szüksége. Fontos számára az ápolt külső. Barna szeme van, ami melegséget áraszt. Ha belenéz egy lány, rögtön elvarázsolódik. Öltözködésében a laza, de nem túl sportos ruhákat kedveli, de ha elegánsan kell felöltözni, az sem jelent számára gondot.
Jellem: Legfőbb célja a csajozás. Szeret a társaság középpontjában lenni, az a legfontosabb, hogy minden úgy történjen, ahogy ő szeretné. Kevés embert enged közel magához. Nem igazán kiismerhető, inkább tartózkodó. Közvetlen stílusa ellenére ritkán mutatja meg a valódi arcát. A húga az egyetlen, akit igazán közel enged. Nagyon ritka az ilyen szoros kapcsolat testvérek között. Minden megosztanak egymással, nincsenek egymás előtt titkaik. A húgáért bármit képes megtenni. Aki bántja, aki a húgának az útjában áll, annak vele gyűlik meg a baja. Kedvenc időtöltése, hogy minél több nőt ismerjen meg egészen közelről. Ennek következtében gyakran kerül olyan szorult helyzetbe, ahonnan csak ködösítéssel, a valóság elhallgatásával szabadulhat, de ez egyáltalán nem okoz neki gondot. Ha az érdeke úgy kívánja, nem jön zavarba egy kis hazugságtól. Ennek ellenére benne is megvan a vágy, hogy egyszer megismerjen egy lányt, aki majd őt varázsolja el.
Faj: Véla
Nem: Férfi
Rang: Varázsló
Vér: Arany vér

CSALÁD


Anya neve: Diana Stoddard
Apja neve: Nero Stoddard
Testvér: Aveline Stoddard

EDDIG


A Stoddard család első gyerekeként születtem. A szüleim mindenképpen fiút akartak, hát meg is kapták. Kellően elkényeztettek, mindent megkaptam, amit akartam. Amikor 4 éves lettem, elérkezettnek látták az időt, hogy testvérem szülessen. Akkor persze már egy lány volt a vágyuk, ami szintén teljesült. Mint az idősebb, én voltam a húgom védelmezője már egészen a születésétől. Óvtam mindentől és mindenkitől. Így megszűnt az, hogy én álltam a középpontban és mindent én kaptam, osztoznom kellett a húgommal, de ezt kicsit sem bántam. A köztünk levő kapcsolat különleges. Hamar megmutatkozott, hogy belőlem is varázsló lesz. Bekerültem az iskolába, ahol nem a tanulás játszotta a főszerepet, ennek ellenére mégis minden vizsgám a lehető legjobban sikerült. Nagyon látszott, mi az, ami érdekel és mi az, ami kevésbé. Ami nem érdekelt, arra csak nehezen vettem rá magam, hogy foglalkozzak vele, de ha valami megtetszett, gond nélkül mentem át a vizsgákon, méghozzá dicsérettel. A szabadidőmet leginkább lányok társaságában töltöttem, így a szerepem és a rólam alkotott vélemények gyorsan változtak. Én voltam a szépfiú, akit mindenki akart, aztán a szívtelen fiú, aki mindenkit kihasznál, aztán eldobja. Minden csak nézőpont kérdése volt. A pasik nem szerettek, mert mindig elsőként szereztem meg a suli legjobb csajait, de azért így is akadt bőven, aki mindent megtett azért, hogy a társaságom része legyen. Gyorsan elteltek az iskolai évek, természetesen dicsérettel végeztem, aztán jött az élet az iskola falain kívül. Varázsló vagyok, de még van mit fejleszteni a tudásomon ennek ellenére. Most a húgom következik. Bekerült az iskolába, ahol végeztem, így a könyveim nagy részét összeszedtem és nekiadtam. Mint az élet minden területén, itt is mindenben támogatom. Hasonlóan kiemelkedő a többi diák közül, mint én, szerintem már engem is túlszárnyalt. Nekem most az iskolán kívül kell kialakítanom az életem és a tudásom hasznosítani.

EGYÉB

Tervei: Híres varázsló lesz, a legjobb és talál egy lányt, aki megszelídíti
Hobbik: Nőket elvarázsolni, még ha nem is a szó legszorosabb értelmében
Pálca: Éger fa pálca, 14,5 hüvelyk hosszú, unikornis szőr maggal
Más információk: A húgáért bármire képes.
Állatok: -
Vissza az elejére Go down
Admin
Anolia Torn

Anolia Torn
Hozzászólások száma : 254
Regisztráció : 2012. Jan. 18.
Kor: : 32
Tartózkodási hely : Traws sziget

Dominic Stoddard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dominic Stoddard   Dominic Stoddard Icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 7:49 am

Kedves Dominic!

Érdekes előtörténeted van, de a karaktered még érdekesebb. Van egy csábító aki már végzett az iskolával. Hát vigyázz, mert itt nem minden lány adja már magát olyan könnyen. Csak vigyázz, mert ha a keresztlányomnak ártasz, velem gyűlik meg a bajod Wink nem is húznám tovább…
Dominic Stoddard R521g
Foglald le amit kell, majd játsszál kedvedre!
Vissza az elejére Go down
https://atorn.hungarianforum.com
 

Dominic Stoddard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aveline Stoddard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter alkotás :: Előtörténetek :: Kész előtörténetek-